Noclegi nad jeziorem - domki letniskowe i całoroczne, pokoje gościnne oraz hotele

Wybrane noclegi nad jeziorami


Całoroczny i komfortowo wyposażony drewniany dom. - Ogromna działka z lasem - całosć ogrodzona. Boisko z trawy syntetycznej do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki,wielka trampolina, miejce na ognisko, parasole, pokój zabaw dla dzieci w małym drewnianym domku.
8 - 8 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Miechucino - Grodzisko
Osada Skoczkowo - całoroczne komfortowe bungalowy nad jeziorem. - Całoroczne komfortowe bungalowy nad jeziorem.
2 - 6 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Domek letniskowy na Kaszubach nad jeziorem Jumno. - Nieduży, drewniany domek, w pięknym ogrodzie huśtawka, altana, grill i wędzarnia! Pełne wyposażenie, salon, tv, kuchnia.
4 - 6 osobowy, max do 30 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska 
Zapraszamy na Boże Narodzenie i Sylwestra, wolne terminy, apartamenty, sala, super warunki na imprezę w gronie rodziny lub przyjaciół!
SUPER Apartament w Lipuszu / parter w domek z niezależnym wejściem, dobra cena! - W domku na Kaszubach - 200m do jeziora z kapieliskiem - piszczysta plaża - kominek, TV, bardzo duży ogród z trampoliną, meblami, grillem, huśtawką. 100m do rzeki Wda. Zapraszamy !!!
2 - 4 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz
Wolno stojący, murowany domek nad jeziorem, przystosowany do korzystania cały rok! - W domku kominek. Na posesji boisko do kosza i siatkówki oraz świetny plac zabaw dla dzieci.
6 - 13 osobowy, max do 13 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Komfortowy domek na Kaszubach, 100m od jeziora, tuż przy lesie. - Domek znajduje się pomiędzy kilkoma jeziorami i rzeką Wda. Dookoła rozciągają się duże kompleksy leśne, w których nie brakuje jagód i grzybów.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowe Karpno
Do wynajęcia domek, na posesji przy domku jest zarybiony staw z długim pomostem i basen! - Domek z kominkiem, w kuchni mikrofala, zmywarka, lodówka, kuchenka. Bardzo duża działka na której znajduje się altana, miejsce na grill i ognisko.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Mojuszewska Huta
Domek letniskowy na cyplu półwyspu jeziora Raduńskiego, - na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W ogrodzie altanka, grill, hustawki, meble ogrodowe. Do dyspozycji łódź wiosłowa!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łączyńska Huta
Wdzydze - Wąglikowice, domek dla 20 osób na Kaszubach - Duży domek całoroczny. W domu jest duży salon z kominkiem, duża kuchnia z jadalną, stół na 20 osób!
8 - 20 osobowy, max do 35 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Wąglikowice 
Zapraszamy na ŚWIĘTA!!! Wolny domek dla max 35 osób, z bardzo dużym salonem, z możliwością zorganizowania przyjecia świątecznego lub innego, ZAPRASZAMY!!!
Bory Tucholskie - domki letniskowe 14 i 6 osobowe, - w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. 150m do jeziora, możliwość wędkowania i kąpieli!
3 - 8 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lizaki 
Domek wolny na SYLWESTRA! Zapraszamy!!!
Domek letniskowy oraz mieszkanie wczasowe w Raduniu na Kaszubach, - bardzo piekna okolica w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Przy domku duzy ogród, taras, drzewa owocowe, meble ogrodowe, hamak...
4 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń
Domek letniskowy w Raduniu - Milkowie na Kaszubach - W domku salon z kominkiem, 3 sypialnie, taras ze stołem i ławami, 100m od jeziora z piękną plażą i piaszczystym dnem!
6 - 6 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń
Dom letniskowy całoroczny 8-10 osób z sauną - Oferujemy dom letniskowy do wynajęcia na czas wakacji ,znajdujący się w miejscowości Borkowo , niedaleko Żukowa
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borkowo
Domek z kominkiem i sauną, nad stawem, możliwość wędkowania! - na ogrodzonej działce, 3 sypialnie, salon z kominkiem, meble ogrodowe, leżaki.
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz,
akceptujemy zwierzęta
Dom całoroczny U MARYLKI w lesie, nad jeziorem - Kaszuby, Skorzewo, - Dom w lesie, 70m od jeziora! Duży ogród, plac zabaw, polecamy dla dzieci! Pełne wyposażenie, kuchnia i jadalnia.
4 - 6 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo
Domki letniskowe, spływy kajakowe, nad Wdą w Borsku, - koło domków stawy rybne, dużo zieleni, altana, grill, kajaki, taras, huśtawka i basen! W domkach pełne wyposażenie. Zapraszamy!
4 - 6 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borsk
Pokoje w domku nad jeziorem, do wynajęcia całe piętro! - Dom położony jest ok 250-300m od jeziora Skarsino i nieco dalej od Węgorzyna, nad którym znajduje się gminna plaża i kąpielisko.
2 - 4 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Super domek 50m od jeziora i pomostu, - dookoła sosnowe lasy, wspaniałe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Bardzo wygodnie urządzony, przed domem altana, huśtawka...
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowe Karpno
Dom letniskowy / całoroczny pod lasem - Dom w pięknym otoczeniu, na skraju lasu, nad rzeką Wda. W domku salon z kominkiem, jadalnia, 3 sypialnie.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz - Papiernia
Domek campingowy 10m od jeziora - domek dla 5-6 osób, kominek gazowy, pełne wyposażenie, duża działka, łódka!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Karczemki k/Gdańska
Kaszuby, domek z basenem na skraju wsi Raduń, nad jeziorami Raduń, Brzeźno i Młosino. - Na działce basen kąpielowy 9m na 4,6m 1,2m głęboki, do tego możliwość grilowania , wędkowania w zarybionym stawie, do dyspozycji wędzarnia ryb!
9 - 12 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń 
Na SYLWESTRA Wolny Domek pod jabłoniami (9 osobowy)!!! zapraszamy!!!
Samodzielny, murowany, całoroczny domek z kominkiem oraz drewniany dla 6 osób. - Domek stoi miedzy jeziorami Wegorzyno i Mausz, przy domu boisko do siatki i nogi, plac zabaw, huśtawki, karuzela itp.
6 - 12 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno,
akceptujemy zwierzęta
Dwa domki letniskowe / całoroczne nad jeziorem, własna linia brzegowa i pomosty. - Na miejscu łódki, kalaki i żaglówki. Sylwester i inne imprezy do 30 osób!!!
6 - 8 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Domek w siedlisku w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro.
4 - 4 osobowy, max do 24 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Bory Tucholskie, 2 drewniane domki letniskowe nad jeziorem Brzeźno, - 30 i 80 metrów do jeziora, większy domek z kominkiem. Na miejscu prywatna plaża z pomostem, łódki, kajaki i rower wodny.
4 - 8 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Milkowo,
akceptujemy zwierzęta
Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, 200m piękne jezioro, płytkie, piaszczyste dno! - Domki, apartamenty do wynajęcia, pokój dzienny, TV, sypialnia, kuchnia, łazienka. W ogrodzie ognisko, altana, rowery.
2 - 5 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamieniecki Młyn
Domek letniskowy z bardzo dużym ogrodem, - w ogrodzie grill, ognisko, plac zabaw, boisko do siatkówki lub kometki, altany z meblami ogrodowymi. W domku dwa niezależne poziomy z osobnymi wejściami!
5 - 10 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łapalice koło Chmielna,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy z kominkiem / pokoje w leśnej osadzie Konitop. - Domek stoi pod samym lasem, z domu rozciąga się piękna panorama pól i łąk, przy domu altana ze stołem i ławami, grill.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz
Wielewskie Wzgórze - domki całoroczne nad Jeziorem Wielewskim. - Kompleks domków całorocznych nad Jeziorem Wielewskim, kilkaset metrów od linii brzegowej.
4 - 6 osobowy, max do 36 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wiele
Domek letniskowy pomiędzy jeziorami i rzeką Wda. - Do jeziora jest ok.100m, nad jeziorem są pomosty i kąpielisko. W domku jest salon, 3 sypialnie oraz wyjście na duży taras!
4 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Karpno
Domek letniskowy nad jeziorem, blisko Trójmiasta! - W domku dobrze wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, wygodne pokoje. Dla naszych gości mamy trzy rowery, łódź i ponton.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamień
Domek letniskowy na Kaszubach 100m od jeziora Skarsino. - Przy domu dużo zieleni, grill, meble ogrodowe, dla dzieci jest piaskownica i huśtawka.
4 - 4 osobowy, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Domki holenderskie nad jeziorem Żarnowieckim - wynajem. - Domki z widokiem na jezioro, na działce grill, piaskownica, boisko do siatkówki oraz basen ogrodowy o średnicy 5,5m!
2 - 8 osobowy, max do 12 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole
Siedlisko w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Kaszubska chata z kominkiem, piękny teren dookoła, blisko do jeziora, do dyspozycji łódka i kajaki!
3 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Luksusowe domki całoroczne na malowniczych Kaszubach, 50m do jeziora! - Domki 6 i 15 osobowe, w domkach kominek, tv-sat, taras z widokiem na jezioro! Dla wszystkich dostępna wiata z grillem.
6 - 15 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Mądrzechowo
Jedyny w Polsce Wiatrak letniskowy na Mazurach! - Dom w Wiatraku nad jeziorm Dejgunek. Taras, wielki salon z kominkiem, billard, piłkarzyki.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
MAZURY, miejscowość: Sterawki Małe
Malowniczo położone domki letniskowe, nad jeziorem Węgorzyno, w Sulęczynie. - Dwa domki - murowany i drewniany, 10m od jeziora! Taras, grill, nad jeziorem pomosty i plaża.Super miejsce dla rodzin z dziećmi, wędkarzy, grzybiarzy...
4 - 8 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy, pole namiotowe, spływy kajakowe - WDA, SŁUPIA, PILICA i inne rzeki, - wygodne, nowoczesne kajaki a w Lipuszu pole namiotowe i domek holenderski.
1 - 16 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz,
akceptujemy zwierzęta
U Zuzanny - dom z prywatnym jeziorem w Borach Tucholskich. - Własna plaża, kort tenisowy, bilard, taras z grillem i wędzarnia. Na wakacje i imprezy!
10 - 18 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Góra,
akceptujemy zwierzęta
Domek dla 6-7 osób - Domek stoi na ogrodzonej działce 1350 m. Są meble ogrodowe, grill i miejsce na ognisko. Na całym terenie jest jest trawnik oraz drzewa owocowe i iglaki.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy w Garczu, tuż przy lesie, z widokiem na jezioro! - W domku salon z kominkiem, kuchnia, łazienka. Na ogrodzonej działce jest zadaszone miejsce na samochód, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko oraz do gry w kosza.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Garcz
Komfortowy domek letniskowy nad jeziorem Żukowskim w Dolinie Słupi. - 3 sypialnie, salon z kominkiem, blisko do plaży i kapieliska! W okolicy możliwość jazdy konnej, spływu kajakowego i inne atrakcje!
6 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Jamno
Dom całoroczny na Kaszubach - Ogrodzona 2h działka, las na posesji, dla 8-14 osób. - grill, plac zabaw, staw rybny, kort tenisowy, sauna, boisko do siatkówki, piłkarzyki! Centralne ogrzewanie, w sezonie zimowym!
8 - 14 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Stężyca
Nowo wybudowany dom w wysokim standardzie, - sauna, jacuzzi, TV-sat, kominek, duży taras! Przy domuplac zabaw dla dzieci, grill, meble ogrodowe. Do jeziora 10 minut spacerem!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy
Nowy, murowany domek letniskowy / całoroczny na Kaszubach. - W domku 2 sypialnie, salon z TV, dookoła ogromny zielony teren. staw z rybami, huśtawka, trampolina.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Szablewo koło Dziemian
Apartamenty wczasowe o wysokim standardzie w oryginalnej, kaszubskiej chacie! - Chata na terenie 15ha gospodarstwa agroturystycznego, 80m od jeziora Somińskiego!
2 - 4 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy
Domek pod Lipą. Ogrodzony teren pozwala na spokojne zabawy dzieci w piaskownicy i na huśtawce. - Dla miłośników grillowania został wybudowany duży murowany grill z kamieni idealny na letnie biesiadowania.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo,
akceptujemy zwierzęta
Super wypoczynek dla każdego! - Nowo powstały ośrodek wypoczynkowy Jasnochówka nad jeziorem Wdzydzkim. Domki 4 i 6 osobowe, prywatna plaża, pomost, sprzęt wodny. Na terenie obiektu restauracja z możliwością wykupienia obiadów domowych!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borsk,
akceptujemy zwierzęta
Domek nad jeziorem Niedackim o I-szej klasie czystości wody, - 2 pokoje, kominek, duża kuchnia. W ogrodzie ławki, huśtawka, murowany grill i trampolina dla dzieci.
2 - 4 osobowy, max do 6 osób.
BORY-TUCHOLSKIE, miejscowość: Twardy Dół,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy z widokiem na jezioro! - Nad jeziorem pomosty do opalania i dla wędkarzy , wypożyczalnie sprzętu wodnego, kąpielisko.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Ocypel
Apartament 100m od jeziora i kapieliska! - Salon z kominkiem, sypialnia, ogrodzona posesja przy lesie. Możliwość wędkowania, do dyspozycji łódki i kajaki.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowe Karpno
Domek 150m od molo na jeziorze Żarnowieckim! - W domku salon z kominkiem połączony z hollem i kuchnią, gdzie do dyspozycji jest ntv, przed domem parasol, meble, grill.
5 - 6 osobowy, max do 6 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole,
akceptujemy zwierzęta
Wypoczynek w ośrodku Laguna Resort, z pięknym widokiem na jezioro! - na miejscu rowery, rowery wodne, łódki, piękna piaszczysta plaża!
2 - 7 osobowy, max do 7 osób.
WIELKOPOLSKA, miejscowość:
Domek letniskowy z własnym stawem, do tego altana, parasol, grill. - Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, na piętrze salon z kominkiem, sypialnia. Wszystko w pełni wyposażone!
4 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kościerzyna
Słoneczny domek nad jeziorem! - 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, centralne ogrzewanie. Ogrodzona działka o pow. 1450m².
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy
Domek letniskowy / całoroczny o wysokim standardzie, 80m od jeziora!!! - duży, zadaszony taras z pięknym widokiem. W domku salon z kuchnią, 2 sypialnie i łazienka.
5 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy
Nowy domek letniskowy - 100m od jeziora! - Do dyspozycji rower wodny i łódka. Relaks i odpoczynek. Konie, woda i las wokół nas!
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wygonin
Apartamenty wczasowe nad samym jeziorem! - Własna linia brzegowa, pomosty, łódki, kajaki, żaglówki! Przestronne, jasne wnetrza, TV. Przy domu miejsce rekreacyjne, grill, ognisko, swietlica, Sylwester i nne imprezy do 30 osób, zapraszamy!!!
2 - 6 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Przytulny domek letniskowy na polance z widokiem na jezioro, - bardzo blisko piękna, piaszczysta plaża. W domku salon, sypialnia, duży, zadaszony taras.
2 - 4 osobowy, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń ,
akceptujemy zwierzęta