Kaszuby agroturystyka

Gospodarstwa agroturystyczne na Kaszubach w woj. pomorskim


Drewniane domki letniskowe nad rzeką Wierzyca, - niedaleko jeziora Wdzydzkiego. Wspaniałe warunki wypoczynku, dookoła lasy, jeziora, a na miejscu duży ogród, plac zabaw, taras. W domku salon z kominkiem, 2 sypialnie, pełne wyposażenie.
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa
Gospodarstwo agroturystyczne w Zaborskim Parku Krajobrazowym, pokoje gościnne do wynajęcia. - Dookoła piękne, sosnowe lasy, czyste jeziora i rzeka. Na miejscu własne produkty z gospodarstwa. Noclegi w Borach Tucholskich!
2 - 4 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Rolbik,
akceptujemy zwierzęta
Bory Tucholskie - piękny domek letniskowy / całoroczny - w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. 150m do jeziora, możliwość wędkowania i kąpieli!
3 - 8 osobowy, max do 13 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lizaki
Komfortowy dom jednorodzinny położony 20 metrów od jeziora, - nad jeziorem są pomosty i kąpielisko. W domu salon z kominkiem, 3 sypialnie, przy domu jstół i ławy, miejsce na grila i przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Karpno
Domki letniskowe jak Hobbitowo - zobacz koniecznie! - Niezwykle oryginalne domki nad jeziorem Gatno, ogromny teren z basenem, boiskiem i placem zabaw, na miejscu daniele, kucyk i konik!!!
3 - 5 osobowy, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa - Chrósty,
akceptujemy zwierzęta
Gospodarstwo Agroturystyczne - samodzielne apartamenty. - Gospodarstwo położone jest w pobliżu lasu i rzeki Wierzyca w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
2 - 4 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa
Do wynajęcia trzy samodzielne apartamenty wczasowe - w agrogospodarstwie na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Przy domu ogród, altana, plac zabawl, wkoło wiele pieknych jezior, lasy i rzeki.
3 - 9 osobowy, max do 17 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa,
akceptujemy zwierzęta
Apartament / mieszkanie wczasowe do wynającia na Kaszubach, - Pełne wyposażenie, TV, kuchnia. Przy domu jest oczko wodne z rybami, grill, miejscem na ognisko i huśtawka dla dzieci.
4 - 8 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wąglikowice
Pokoje, domki oraz nowe apartamenty 50m od jeziora! - Własny pomost, plaża, sprzet pływający, świetlica i plac zabaw. Polecamy wspaniałe domowe obiady.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Milkowo
Domek letniskowy z kominkiem / pokoje w leśnej osadzie Konitop. - Domek stoi pod samym lasem, z domu rozciąga się piękna panorama pól i łąk, przy domu altana ze stołem i ławami, grill.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz
Domek letniskowy z bardzo dużym ogrodem, - w ogrodzie grill, ognisko, plac zabaw, boisko do siatkówki lub kometki, altany z meblami ogrodowymi. W domku dwa niezależne poziomy z osobnymi wejściami!
5 - 10 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łapalice koło Chmielna,
akceptujemy zwierzęta
Wolno stojący, murowany domek nad jeziorem, przystosowany do korzystania cały rok! - W domku kominek. Na posesji boisko do kosza i siatkówki oraz świetny plac zabaw dla dzieci.
6 - 13 osobowy, max do 13 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Samodzielny, całoroczny domek z ogrodem i kominkiem nad jeziorem Węgorzyno. - Raj dla rodzin z dziećmi, mamy świetny plac zabaw. Na ciepłe wieczory jest altana z grillem i miejsce na ognisko. Jest miejsce do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz stół do ping-ponga!
2 - 20 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno,
akceptujemy zwierzęta
Dom nad rozlewiskiem - do wyspozycji mieszkanie całoroczne w domu połozonym W Loryńcu koło Wdzydz Kiszewskich
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec
Całoroczny, ogrzewany domek do wynajęcia, 40m od jeziora Folwarcznego! - Wokół malownicze lasy, cisza, spokój. Idealne warunki dla wędkarzy i amatorów zbierania jagód i grzybów.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Niepoczołowice-Folwark
Do wynajęcia domek, na posesji przy domku jest zarybiony staw z długim pomostem i basen! - Domek z kominkiem, w kuchni mikrofala, zmywarka, lodówka, kuchenka. Bardzo duża działka na której znajduje się altana, miejsce na grill i ognisko.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Mojuszewska Huta
Bory Tucholskie, 2 drewniane domki letniskowe nad jeziorem Brzeźno, - 30 i 80 metrów do jeziora, większy domek z kominkiem. Na miejscu prywatna plaża z pomostem, łódki, kajaki i rower wodny.
4 - 8 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Milkowo,
akceptujemy zwierzęta