Kościerzyna - domki letniskowe, noclegi na Kaszubach, jeziora, rzeki i lasy!


Dom całoroczny U MARYLKI w lesie, nad jeziorem - Kaszuby, Skorzewo, - Dom w lesie, 70m od jeziora! Duży ogród, plac zabaw, polecamy dla dzieci! Pełne wyposażenie, kuchnia i jadalnia.
4 - 6 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo
Całoroczny Domek Basieńki nad jeziorem Wrzecionek. -
3 - 5 osobowy, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo,
akceptujemy zwierzęta
Domek na Leśnej Polance. - Jego lokalizacja pozwala na obcowanie z naturą i relaks dla osób pragnących ciszy i spokoju. Obiekt posiada zadaszony taras z meblami ogrodowymi idealny na letnie śniadania czy wieczorne przesiadywanie.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo,
akceptujemy zwierzęta
Domek pod Lipą. Ogrodzony teren pozwala na spokojne zabawy dzieci w piaskownicy i na huśtawce. - Dla miłośników grillowania został wybudowany duży murowany grill z kamieni idealny na letnie biesiadowania.
5 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo,
akceptujemy zwierzęta
Domek Artura, przy lesie, spokojna i cicha okolica. - Przy domku taras, ogrodzona posesja z huśtawką, grillem i meblami ogrodowymi. Blisko jezioro i las.
2 - 3 osobowy, max do 3 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skorzewo,
akceptujemy zwierzęta
Agroturystyka z wędkowaniem na Pomorzu!
Dobre łowisko szczupakowe, karasiowe , karpiowe.
- w sąsiedztwie naturalnego, zarybionego stawu o powierzchni 2 ha. Piętrowy domek, sypialnie, kuchnia, jadalnia, do tego ogrodzony ogród oraz taras z meblami.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kaliska Kościerskie
Całoroczny Dom z kominkiem i stawem na Kaszubach - mieszkanie do wynajęcia. - Piękne lasy, czysta woda i świeże powietrze to podstawowe zalety ziemi Kościerskiej. Zapraszamy na całoroczny wypoczynek w komfortowym domu położonym wśród lasów, pól i jezior.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kościerzyna