Noclegi w Łąkie - domki letniskowe i pokoje gościnne, na Kaszubach, jeziora, rzeki i lasy!


Domek nad jeziorem Wiejskim w miejscowości Łąkie, - w okolicy jeziora lobeliowe. W domku salon, 3 sypialnie, taras. Duży ogród, murowany grill, rowery do dyspozycji!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Ranczo u Mateusza na Kaszubach, duża działka nad samym jeziorem, własna plaża! - Między domkiem a jeziorem znajduje się miejsce na ognisko, drewniana huśtawka, altanka a nad wodą pomost. Do dyspozycji ponton i łódka!
4 - 6 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sierzywk,
akceptujemy zwierzęta
Kaszubski Reset - Nowy domek letniskowy nad jeziorem! - Jesienna Promocja! - Komfortowe, klimatyczne urządzony domek nad dużym, pięknym jeziorem wiejskim. Salon z TV, kominek, taras, duży teren dookoła z meblami ogrodowymi i grillem.
6 - 6 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
2 domki letniskowe - Domek 10 osobowy z kominkiem oraz 4 osobowy domek holenderski na dużej działce, 200m od jeziora, na miejscu kajaki, rower wodny i łódka!
4 - 10 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Domek - chata rybacka nad samym brzegiem jeziora! - Duży taras z widokiem na jezioro, na miejscu łódka, rowery, miejsce na ognisko.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Do wynajęcia drewniany domek z kominkiem - o powierzchi 70 m2. Domek posiada duży taras z widokiem na jezioro. Domek jest urządzony wygodnie i przytulnie, co pozytywnie wpływa na komfort wypoczynku
4 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Nowy, całoroczny, murowany domek z tarasem i kominkiem, łódka do dyspozycji! - Położony w lesie, 100m od jeziora Wiejskiego! 4 sypialnie, salon z kominkiem, w ogrodzie grill, huśtawka, meble ogrodowe...
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Domek letniskowy nad jeziorem Gwiazda Wielka - Proponujemy Państwu wynajęcie domku letniskowego, położonego bezpośrednio nad jeziorem z własnym dojściem.
1 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Łąkie
Domek letniskowy nad jeziorem Wiejskim, - pełne wyposażenie, ogrzewanie kominkowe, dookoła duży teren zielony z miejscem na ognisko i huśtawkami.
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
, miejscowość: Łąkie