Wdzydze i okolice - Domki letniskowe, kwatery, noclegi nad Jeziorem Wdzydzkim i w okolicach.


Komfortowa Chatka nad Wodą położona 15 metrów od lini brzegowej. - przeznaczona dla 7 osób, składa się z 3 sypialni(2+ 2+3) pokoju dziennego z aneksem kuchennym 2 łazienek,tarasu wypoczynkowego.
6 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zabrody 
Wolne na wakacje i weekendy
Zapraszamy !
Domek letniskowy nad jeziorem Wdzydzkim! - W domku 4 sypialnie, pokój dzienny, łazienka z pralką! Działka 1500m², taras, meble ogrodowe, do kąpieliska z piaszczystym brzegiem 150m, łódka do dyspozycji!
8 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zabrody,
akceptujemy zwierzęta 
WOLNY DOMEK NA WEEKENDY I WAKACJE, ZAPRASZAMY!!!
Dwa domki letniskowe / całoroczne nad jeziorem, własna linia brzegowa i pomosty. - Na miejscu łódki, kalaki i żaglówki. Sylwester i inne imprezy do 30 osób!!!
6 - 8 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Domek oraz 2 apartamenty - atrakcyjne położenie nad rzeką Wdą i blisko lasu. Na terenie posesji jest dużo miejsca rekreacyjnego, meble i grill.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec,
akceptujemy zwierzęta
Wdzydze - Wąglikowice, domek dla 20 osób na Kaszubach - Duży domek całoroczny. W domu jest duży salon z kominkiem, duża kuchnia z jadalną, stół na 20 osób!
8 - 20 osobowy, max do 30 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Wąglikowice
Apartamenty wczasowe nad samym jeziorem! - Własna linia brzegowa, pomosty, łódki, kajaki, żaglówki! Przestronne, jasne wnetrza, TV. Przy domu miejsce rekreacyjne, grill, ognisko, swietlica, Sylwester i nne imprezy do 30 osób, zapraszamy!!!
2 - 6 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Bory Tucholskie - domki letniskowe 14 i 6 osobowe, - w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. 150m do jeziora, możliwość wędkowania i kąpieli!
3 - 8 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lizaki
U Zuzanny - dom z prywatnym jeziorem w Borach Tucholskich. - Własna plaża, kort tenisowy, bilard, taras z grillem i wędzarnia. Na wakacje i imprezy!
10 - 18 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Góra,
akceptujemy zwierzęta
Gospodarstwo Agroturystyczne - samodzielne apartamenty. - Gospodarstwo położone jest w pobliżu lasu i rzeki Wierzyca w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
2 - 4 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa
Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich - na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro. Do najbliższej drogi asfaltowej ok. 4km.
2 - 7 osobowy, max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Siedlisko w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Kaszubska chata z kominkiem, piękny teren dookoła, blisko do jeziora, do dyspozycji łódka i kajaki!
3 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Noclegi, pokoje do wynajęcia, 20m od brzegu jeziora Wdzydzkiego! - Pokoje gościnne, z osobnym wejściem, przed domem altanki, stoły i ławki. Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie i dwie łódki!
2 - 4 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Pokoje nad jeziorem Wdzydzkim, 20m od jeziora i kąpieliska!!! - Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie, dwie łódki, miejsce na ognisko, grill, altanę, miejsce zabaw dla dzieci (huśtawka), duży ogród.
2 - 12 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Słoneczne Siedlisko - Wypoczynek na Kaszubach - Serdecznie zapraszamy na wypoczynek wśród przyrody do Wąglikowicognisko, miejsca parkingowe.
1 - 18 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wąglikowice
Dom nad rozlewiskiem - do wyspozycji mieszkanie całoroczne w domu połozonym W Loryńcu koło Wdzydz Kiszewskich
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec
Nowy domek letniskowy Chatka Puchatka nad rzeką Wda. - W domku salon z kominkiem, 2 sypialnie, kuchnia, taras. Koło domu altana, grill, do dyspozycji ping-pong, kajaki.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec,
akceptujemy zwierzęta
Domki letniskowe jak Hobbitowo - zobacz koniecznie! - Niezwykle oryginalne domki nad jeziorem Gatno, ogromny teren z basenem, boiskiem i placem zabaw, na miejscu daniele, kucyk i konik!!!
2 - 6 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa - Chrósty,
akceptujemy zwierzęta
2 domki letniskowe w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, - Altana, meble ogrodowe, trampolina i plac zabaw dla dzieci, dla amatorów wędkowania dostępna jest łódka wiosłowa!
5 - 7 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Grzybowo
Komfortowy domek na dużej działce ze stawem! - Salon z kominkiem, 2 sypialnie, pełne wyposażenie. W okolicy liczne jeziora i lasy, zapraszamy!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lizaki
Pokoje gościnne, agroturystyka Pod Klonem - w lesie, wśród jezior Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, z dala od miejskiego hałasu. Pokoje z osobnymi wejściami, pięknie zagospodarowany teren, plac zabaw, grill, altana.
2 - 4 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Kiszewskie
Oryginalne domki letniskowe na dużym, pięknie zagospodarowanym terenie. - Łącznie 7 domków, dużo przestrzeni rekreacyjnej, altany, sauna, staw z rybami!
2 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa - Chrósty
Drewniany domek letniskowy do wynajęcia Olpuch Kaszuby. - Domek na granicy Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, wkoło rozciągają się sosnowe lasy i kilka jezior.
6 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Olpuch
Domek w siedlisku w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie