Ogłoszenia - noclegi domki, kwatery, pokoje

Dwa domki letniskowe / całoroczne nad jeziorem, własna linia brzegowa i pomosty. - Na miejscu łódki, kalaki i żaglówki. Sylwester i inne imprezy do 30 osób!!!, max do 20 osób.
kaszuby, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Wolno stojący, murowany domek nad jeziorem, przystosowany do korzystania cały rok! - W domku kominek. Na posesji boisko do kosza i siatkówki oraz świetny plac zabaw dla dzieci., max do 13 osób.
kaszuby, miejscowość: Sulęczyno
Wdzydze - Wąglikowice, domek dla 20 osób na Kaszubach - Duży domek całoroczny. W domu jest duży salon z kominkiem, duża kuchnia z jadalną, stół na 20 osób! , max do 30 osób.
kaszuby, miejscowość: Wdzydze - Wąglikowice
Domek letniskowy na pówyspie jeziora Raduńskiego! - nad wodą, z pomostem i małą plażą! Komfortowe wyposażenie, salon z kominkiem, 4 sypialnie z balkonami!, max do 8 osób.
kaszuby, miejscowość: Łączyńska Huta
Samodzielny, całoroczny domek z ogrodem i kominkiem nad jeziorem Węgorzyno. - Raj dla rodzin z dziećmi, mamy świetny plac zabaw. Na ciepłe wieczory jest altana z grillem i miejsce na ognisko. Jest miejsce do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz stół do ping-ponga!, max do 18 osób.
kaszuby, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Samodzielny, murowany, całoroczny domek z kominkiem oraz drewniany dla 6 osób. - Domek stoi miedzy jeziorami Wegorzyno i Mausz, przy domu boisko do siatki i nogi, plac zabaw, huśtawki, karuzela itp., max do 12 osób.
kaszuby, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Komfortowy dom jednorodzinny położony 20 metrów od jeziora, - nad jeziorem są pomosty i kąpielisko. W domu salon z kominkiem, 3 sypialnie, przy domu stół i ławy, miejsce na grila i przestrzeń do zabaw na świeżym powietrzu. , max do 8 osób.
kaszuby, miejscowość: Karpno
Domek oraz 2 apartamenty - atrakcyjne położenie nad rzeką Wdą i blisko lasu. Na terenie posesji jest dużo miejsca rekreacyjnego, meble i grill. , max do 4 osób.
kaszuby, miejscowość: Loryniec, akceptujemy zwierzęta
Nowy domek letniskowy Chatka Puchatka nad rzeką Wda. - W domku salon z kominkiem, 2 sypialnie, kuchnia, taras. Koło domu altana, grill, do dyspozycji ping-pong, kajaki. , max do 6 osób.
kaszuby, miejscowość: Loryniec, akceptujemy zwierzęta
Bory Tucholskie - domki letniskowe w Czernicy, - nad brzegiem jeziora Dybrzyk. Domki o wysokim standardzie, dookoła sosnowe lasy, trasy rowerowe i spacerowe, jazda konna, nauka, tereny!, max do 4 osób.
kaszuby, miejscowość: Czernica, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy nad morzem - Lubiatowo. - Domek 60m2, 2 sypialnie, salon z kominkiem, ogrodzona, zagospodarowana działka, plac zabaw, grill itd. , max do 22 osób.
pomorze, miejscowość: Lubiatowo

Zobacz inne tablice ogłoszeń        + Dodaj ogłoszenie