Borsk - domki letniskowe, noclegi w Borsku, Wdzydzach, nad jeziorem Wdzydzkim, spływy kajakowe


Domki letniskowe, spływy kajakowe, nad Wdą w Borsku, - koło domków stawy rybne, dużo zieleni, altana, grill, kajaki, taras, huśtawka i basen! W domkach pełne wyposażenie. Zapraszamy!
4 - 6 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borsk
Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich - na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro. Do najbliższej drogi asfaltowej ok. 4km.
2 - 7 osobowy, max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Siedlisko w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Kaszubska chata z kominkiem, piękny teren dookoła, blisko do jeziora, do dyspozycji łódka i kajaki!
3 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Noclegi, pokoje do wynajęcia, 20m od brzegu jeziora Wdzydzkiego! - Pokoje gościnne, z osobnym wejściem, przed domem altanki, stoły i ławki. Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie i dwie łódki!
2 - 4 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Pokoje nad jeziorem Wdzydzkim, 20m od jeziora i kąpieliska!!! - Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie, dwie łódki, miejsce na ognisko, grill, altanę, miejsce zabaw dla dzieci (huśtawka), duży ogród.
2 - 12 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Super wypoczynek dla każdego! - Nowo powstały ośrodek wypoczynkowy Jasnochówka nad jeziorem Wdzydzkim. Domki 4 i 6 osobowe, prywatna plaża, pomost, sprzęt wodny. Na terenie obiektu restauracja z możliwością wykupienia obiadów domowych!
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borsk,
akceptujemy zwierzęta
Domek w siedlisku w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim. - Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie