Domki letniskowe i całoroczne na Kaszubach
do wynajęcia dla max. 9 - 10 osób

Zapraszamy na wypoczynek w wakacje i weekendy. Poniżej lista domków letniskowych i całorocznych 9 i 10 osobowych!


Domek na górce nad jeziorem Studzieniczno. - Blisko jeziora i kąpieliska. Komfortowy domek letniskowy, nad jeziorem, do wynajęcia.
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Studzienice
Dom letniskowy całoroczny 8-10 osób z sauną - Oferujemy dom letniskowy do wynajęcia na czas wakacji, znajdujący się w miejscowości Borkowo, niedaleko Żukowa
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borkowo
Komfortowy dom z 4 sypialniami 80 metrów od jeziora. - Nowy domek nad jeziorem, przy domu taras ze stołem i altana, wokoło sosnowe lasy i jeziora.
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowe Karpno
Dwa domki letniskowe nad jeziorem, - nowe, komfortowe, pełne wyposażenie, Duża działka, taras, grill.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Jamno
Apartament całoroczny, DOM POD LASEM, - Dom w pięknym otoczeniu, na skraju lasu, nad rzeką Wda. W domku salon z kominkiem, jadalnia, 3 sypialnie.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz - Papiernia
Drewniany domek letniskowy w Borach Tucholskich. - Domek położony 60m od jeziora Brzeźno. Dookoła rozciągają się sosnowe bory, pełne jagód i grzybów.
4 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń
Dom całoroczny oraz pokoje do wynajęcia. - Duża działka ze stawem i rzeczką, rowery, 800m od jeziora. W domku 3 sypialnie, salon, TV-sat, kuchnia, łazienka.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska,
akceptujemy zwierzęta
Komfortowy domek letniskowy nad jeziorem Żukowskim w Dolinie Słupi. - 3 sypialnie, salon z kominkiem, blisko do plaży i kapieliska! W okolicy możliwość jazdy konnej, spływu kajakowego i inne atrakcje!
6 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Jamno
Domki Bukowy Las - 3 drewniane domki letniskowe nad jeziorem. - Działka ze stawem, 150m od jeziora. Domek bardzo ładny, nowy, całoroczny, w pełni wyposażony.
5 - 7 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Liniewo ,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy z kominkiem / pokoje w leśnej osadzie Konitop. - Domek stoi pod samym lasem, z domu rozciąga się piękna panorama pól i łąk, przy domu altana ze stołem i ławami, grill.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz
Drewniany domek letniskowy nad jeziorem Zukowskim, - taras, 3 sypialnie, duży salon z kominkiem, pełne wyposażenie. Dom jest ogrodzony, wkoło pięknie zagospodarowany ogród, drzewa owocowe, ognisko.
4 - 8 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Żukówko
Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, 200m piękne jezioro, płytkie, piaszczyste dno! - Domki, apartamenty do wynajęcia, pokój dzienny, TV, sypialnia, kuchnia, łazienka. W ogrodzie ognisko, altana, rowery.
2 - 5 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamieniecki Młyn
Kaszuby, Wiele - domek z tarasem nad jeziorem! - Przy domu znajduje się duży ogród rekreacyjny z miejscem na ognisko i grill, grę w siatkówkę i koszykówkę!
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wiele
Dom letniskowy, całoroczny położony na działce 1100m2 - w zaciszu leśnej podkowy w miejscowości Swornegacie na Kaszubach, w odległości niespełna 200 metrów od malowniczego jeziora Karsińskiego!
2 - 8 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Swornegacie
Nowy domek letniskowy - 100m od jeziora! - Do dyspozycji rower wodny i łódka. Relaks i odpoczynek. Konie, woda i las wokół nas!
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wygonin
Agroturystyka z wędkowaniem na Pomorzu!
Dobre łowisko szczupakowe, karasiowe , karpiowe.
- w sąsiedztwie naturalnego, zarybionego stawu o powierzchni 2 ha. Piętrowy domek, sypialnie, kuchnia, jadalnia, do tego ogrodzony ogród oraz taras z meblami.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kaliska Kościerskie
Całoroczny, murowany domek nad jeziorem Raduń - W domku salon z kominkiem, 3 sypialnie, pralka, zmywarka, taras! Duży ogród, grill, trampolina, z domu widok na jezioro!
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń,
akceptujemy zwierzęta
Komfortowy domek Zielona Dolina z widokiem na jezioro Gowidlińskie! - 60m do wody, możliwość wypożyczenia łódki. W domku 3 sypialnie, salon z kominkiem, na działce murowany grill, huśtawka, piaskownica.
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Gowidlino
Domki z sauną, nad stawem, możliwość wędkowania! oraz gorąca bania jacuzzi, - na ogrodzonej działce, 3 sypialnie, salon z kominkiem, meble ogrodowe, leżaki.
8 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz,
akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy koło Stężycy, duży taras, - piaskowca i trampolina dla dzieci.
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Stężyca
Dwa domy z dużym basenem! do tego boisko, bilard, ping-pong, xbox. -
7 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Borzyszkowy,
akceptujemy zwierzęta
Nowy, drewniany domek z kominkiem, - 3 sypialnie, przy domu plac zabaw dla dzieci, duży stół z ławami, parasol, miejsce na ognisko. Piękna okolica nad jeziorem Ostrzyckim!!!
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Ostrzyce - Nowe Czaple