Domki letniskowe i całoroczne na Mazurachh
do wynajęcia dla max. 9 - 10 osób

Zapraszamy na wypoczynek w wakacje i weekendy. Poniżej lista domków letniskowych i całorocznych 9 i 10 osobowych!


Domek letniskowy / całoroczny przy lesie. - W domku 3 sypialnie, kominek, ogród z miejscem na ognisko zadaszony taras, blisko do jeziora i lasu!
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Wilimy
Całoroczny, komfortowy Dom Warmia - na skraju wsi Pluski. Do dyspozycji TV-SAT, garaż, duży przenośny grill i piaskownica dla dzieci. Możliwość korzystania z łódki.
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Pluski
Luksusowa willa nad jeziorem -
5 - 9 osobowy, max do 9 osób.
MAZURY, miejscowość: Rudzienice
Całoroczny, komfortowy dom murowano-drewniany, 130m2, nad jeziorem Gim. - Duży salon z kominkiem i TV-sat, jadalnia, taras, sauna oraz stół do ping-ponga! Dom nad samym jeziorem, dookoła lasy świerkowo-sosnowe.
10 - 10 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Nowa Kaletka,
akceptujemy zwierzęta
Komfortowy dom, 140m2, z kominkiem, własny pomost nad jeziorem!!! domwsosnach.mazury.com 601 338 008 - Domek w sąsiedztwie 3 jezior - Warchały, Świętajno i Branickiego, w pobliżu szkoła nurkowania i wypożyczalnia sprzętu pływającego!
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Warchały
Stylowy dom 60m od jeziora Tajty na szlaku WJM, - duży dom 120m2,przy lesie 60m do pięknej dużej plaży, z dużym pomostem, rowerami, łódkami, kajakami,żaglówkami, siatkówka.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Wilkasy Zalesie koło Giżycka
Domek do wynajęcia na Mazurach - Villa Platinum - piękne, przestronne pokoje, duży salon z TV i kominkiem, salonik bilardowy. Do tego duży taras, meble ogrodowe, grill, miejsce na ognisko oraz malownicze jeziora i lasy Mazur!
6 - 10 osobowy, max do 10 osób.
MAZURY, miejscowość: Miłki
Jedyny w Polsce Wiatrak letniskowy na Mazurach! - Dom w Wiatraku nad jeziorm Dejgunek. Taras, wielki salon z kominkiem, billard, piłkarzyki.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
MAZURY, miejscowość: Sterawki Małe