Noclegi w leśniczówce, rajdy konne po kaszubach!


Region: KASZUBY
Zdroje

tel.: 606 889 124

tel.: 59 821-43-70Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 5 max. 6

Zapraszamy do wspólnego, całorocznego wędrowania po Kaszubach na końskim grzbiecie!

OFERTA DLA KAŻDEGO, KTO JAKO TAKO RADZI SOBIE NA KONIU A MA DOŚĆ KRĘCENIA SIĘ PO UJEŻDŻALNI!


Do wyboru trzy możliwości:

 • Jednodniowe, parogodzinne wycieczki konne.

 • Odbywają się praktycznie w każdą sobotę, przez cały rok. Czas wędrówki uzależniony jest od pory roku, pogody i chęci uczestników.

  Wygląda to podobnie jak rajd. Jedziemy na siodłach z sakwami, w sakwach mamy najpotrzebniejsze rzeczy - jedzenie, termos z herbatą, wodę, ciepłe ubranie na wieczór. Za siodłem przytraczamy płaszcz przeciwdeszczowy.

  I jedziemy! Tempo jest umiarkowane, stęp, kłus, trochę galopu. Dla mniej wprawnych jeźdźców może być tylko stęp i kłus. W czasie takiej wycieczki robimy co godzinę przerwę, tak, aby każdy mógł odpocząć i rozprostować nogi. Cena 40 zł za godzinę . Minimalna ilość uczestników - 2.

 • Weekendowe, dwudniowe mini rajdy.

 • Wszystko jak wyżej, tylko dochodzi nocleg i wyżywienie.

  Nocleg to koszt 30zł od osoby, wyżywienie: śniadanie 15zł, obiadokolacja 30zł.
  Jazda konna 40zł/ godzinę.

  W cenę jazdy nie liczę czasu przerw na odpoczynek, tylko realną ilość przejechanych godzin. Przykładowo wycieczka trwa 5 godzin, ale w tym są 2 godziny przerw, więc płaci się tylko za 3 godziny jazdy.

  Minimalna ilość uczestników-2


 • RAJD KONNY po Kaszubach

 • W małej grupie : 3 do 5 osób, zabrawszy do sakw najpotrzebniejsze na cały dzień rzeczy (płaszcz przeciwdeszczowy, ciepły sweter na wieczór lub kurtkę, ręcznik lub kostium kąpielowy w upał, kanapki i picie na drogę i co tam kto jeszcze chce), będziemy bezstresowo jechali przed siebie, gdzie oczy poniosą. Spotkamy ładną trawę, to popasiemy konie, spotkamy jezioro, popływamy w nim, gdy zgłodniejemy, powiążemy konie do drzew, rozłożymy się gdzieś w trawie i zrobimy piknik... Wieczorem w zaprzyjaźnionej leśniczówce, czy innej kwaterze agroturystycznej, zostawimy konie i wrócimy do naszej Bazy na zasłużoną obiadokolację, by rankiem, po śniadaniu, pojechać do naszych wierzchowców i dalej ruszyć w trasę... Tak codziennie.

  Jest to rajd konny, ale bez pakowania bagaży. Spędzacie dni na końskim grzbiecie, a wieczory przy ognisku. Poznajecie najpiękniejsze zakątki Kaszub, lasy, rzeki, jeziora.

  Czas wasz będzie można podzielić na: jeżdżenie, jedzenie, spanie.

  Można przyjechać z własnym koniem. Jazdy konnej po okpło 5 do 6 godz dziennie, transport do naszej Kwatery Agroturystycznej, wyżywienie. Minimalna ilość uczestników 3, maksymalna 5.

  Nasza Kwatera Agroturystyczna jest skromna, nie ma w niej wielkich luksusów, daleko jej do wielogwiazkowych hoteli, ale hotele wszędzie są podobne, a u nas jest niepowtarzalnie... Zobaczcie sami.

  WARUNKIEM uczestnictwa jest umiejętność jazdy konnej oraz dobra kondycja pozwalająca na spędzenie na końskim grzbiecie około 5 do 6 godzin dziennie. Czas trwania rajdu, oraz terminy do uzgodnienia. Cena 170zł za dzień (nocleg, wyżywienie we własnym zakresie, jazda konna, dowóz z trasy do kwatery, program, przewodnik). Wystawiamy rachunki

  Leśniczówka Zdroje to jedno z piękniejszych miejsc gdzie można uprawiać jeździectwo. Ogromną zaletą Zdrojów jest wspaniałe otoczenie, pachnące żywicą bory sosnowe, bliskość jeziora Lubiszewskiego.

  ZAPRASZAMY również na pobyty z jazdą konną i nauką jazdy konnej!