Willa Bosmański Zakątek - dom z basenem i własną linią brzegową


Region: MAZURY
Tałty k/Mikołajek

tel.: 500 194 000

tel.: 500 192 000

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 8 do 18 max. 25

Klimatyczny , komfortowy dom z basenem położony 11 m od brzegu jednego z wielkich jezior mazurskich Tałty, 4 kilometry od centrum Mikołajek. Wewnątrz trzy poziomy. Na pierwszym poziomie znajduje się duży salon 70 m z kominkiem , TV, konsola do gier , sprzęt grający, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią oraz bardzo dużymi oknami z widokiem na jezioro

Na tym samym poziomie znajduje się basem , sauna i duża łazienką . Z salonu wychodzi się na 100 metrowy drewniany taras i piaszczystą plażę a dalej na wiszący pomost z oświetleniem nocnym. Do pomostu można przycumować jacht. Miejsce do slipowania około 300 metrów w pobliskiej marinie.

Poziom wyżej to sześć sypialni. Pięć trzyosobowych z widokiem na jezioro i jedna dwuosobowa. Tu również jest duża łazienka . Trzeci poziom to dwie duże czteroosobowe sypialnie z widokiem na jezioro , duża łazienka , oraz sala rekreacyjna o powierzchni 88 metrów z drewnianym domkiem dla najmłodszych gości.

Dom jest przystosowany do wyjazdów integracyjnych , szkoleń z możliwością cateringu. Powierzchnia sypialni waha się od 14 do 19 metrów .
W wyposażeniu domu są kajaki. Okolica to miejscowość Tałty o klimacie żeglarskim, do sklepu od domu około 100 m. Sklep zawsze dobrze zaopatrzony a w sezonie letnim dodatkowo oferuje obiady . Dalej znajduje się mała marina z restauracją gdzie można zjeść dobrą smażoną rybę . Dojazd do centrum Mikołajek zajmuje do 10 minut .

W sezonie letnim Mikołajki oferują wiele atrakcji , sklepy , restauracje, koncerty, wycieczki statkami. Dodatkową atrakcję stanową duże baseny oraz wyciąg narciarski w hotelu Gołębiewskim a do hotelu od Willi Bosmański Zakątek jest około 6 kilometrów.

Dodatkowe atrakcje w okolicach trochę dalszych to : Park Dzikich Zwierząt, Kadzidłowo w odległości 19 km Zamek w Rynie w odległości około 12 km Galindia osada, skansen w