Dwa domy z dużym basenem! do tego boisko, bilard, ping-pong, xbox.


Region: KASZUBY
Borzyszkowy

tel.: 601 983 538

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 7 do 10 max. 10

Zapraszam do nowych domów położonych na Kaszubach. Oferuję Państwu bardzo komfortowe domy w spokojnej okolicy, z pięknymi jeziorami oraz możliwość aktywnego spędzania czasu (basen, bilard, xbox, ścieżki rowerowe, trasy dla pieszych, jazda konna).

Lokalizacja Domy znajdują się 24 km na południe od Bytowa (woj. Pomorskie), w pobliżu wsi Borzyszkowy, nad jeziorem Borzyszkowskim. W okolicy znajdują się jeszcze 3 jeziora - w promieniu 1 km.

Miejsce jest nadzwyczaj korzystne ze względu na spokój i prywatność, a jednocześnie bliskość potrzebnej infrastruktury.

Opis domów:

Domy są obszerne, piętrowe, wykonany z drewna, z dużymi tarasami. Na terenie działki znajduje się basen z brodzikiem oraz boisko przeznaczone dla mieszkańców obu domów.

Proponowana liczba wypoczywających w domu gości to 7 osób natomiast w drugim 10 na tyle osób jest przygotowana pościel. Jednak domy może pomieścić większą ilość gości, ale taką ewentualność proszę ustalać indywidualnie.

Na użytkowników czekają takie atrakcje jak: - duży basen - brodzik dla dzieci - plac zabaw dla dzieci, przy obu domach - świetlica z kuchnią i łazienką wyposażona w bilard, ping-pong, barek, xbox, kino domow. W większym domu znajduje się sauna.

Do tego korzystanie z łódki z możliwością wędkowania, grzybowy las, grill oraz duży stół z ławami do spożywania posiłków na zewnątrz, TV - boisko do siatkówki oraz koszykówki; - a także cisza i spokój z dala od cywilizacji - 100 m do jeziora (inne trzy jeziora w promieniu 10 min pieszo) - szlaki piesze i rowerowe - działka jest ogrodzona z miejscem zabaw dla dzieci wyposażonym w huśtawkę z drabinką oraz piaskownicą.

Minimalny okres wynajmu poza sezonem wynosi 4 doby. Mile widziane rodziny z dziećmi - dzieci za darmo.

Standardowy okres wynajmu w sezonie wynosi tydzień. Dzień zmiany gości to sobota (poza sezonem: wg umowy). Przyjazd po 14.00. Wyjazd do 10.00.

Ceny: bardzo atrakcyjne - polecam kontakt telefoniczny lub stronę www. Długie weekendy cena ustalana indywidualnie poza sezonem jestem bardzo elastyczny - proszę dzwonić - minimalnie 4 dni.

Możliwość zabrania pupila – psa, kota bez dodatkowych opłat.

Wolne terminy proszę sprawdzić w zakładce terminy na stronie www.

Zapraszamy!


Więcej informacji na naszej stronie domeknakaszubach.com.pl