Przytulny domek letniskowy na polance z widokiem na jezioro,


Region: KASZUBY
Raduń

tel.: 602 117 460

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 4 max. 5

Przytulny domek dla 4 osób. Usytuowany na leśnej polance z pięknym widokiem na jezioro (do jeziora ok.150 m.) Kameralna plaża z pomostem i łódką do dyspozycji gości. Salonik z wygodną rozkładaną kanapą i otwarta, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią. Sypialnia z podwójnym (140 cm) i pojedynczym (90 cm) łóżkiem. Łazienka ( wc, umywalka, prysznic).

Duży, zadaszony taras z kanapą ,stołem i ławkami. Obok tarasu murowany grill z cegły klinkierowej, drewniana huśtawka oraz kosz do gry w koszykówkę. Do dyspozycji gości jest również wyznaczone miejsce na ognisko i parking na 2 samochody.

Standardowy okres wynajmu w sezonie wakacyjnym od 15/06 do 31/08 wynosi tydzień lub jego wielokrotność. Dzień zmiany gości to sobota ( poza sezonem cena i termin przyjazdu wg. umowy). Wyjazd do godz. 10, przyjazd po godz 15. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku na konto, pozostała część należności płatna gotówką w dniu przyjazdu.
Domek dla osób niepalących, lubiących i szanujących ciszę i spokój. Zwierzęta po wcześniejszym uzgodnieniu.
Cena: 220-260zł (poza sezonem) - 250-290zł (w sezonie). za dobę / dodatkowa osoba 40 zł. doba/ + prąd w/g licznika. Sprzątanie końcowe ( jeśli wynajmujący nie chce sam wykonać tej pracy ) 80 zł . W domku obowiązuje segregacja śmieci.
Na Sylwestra nie wynajmuję.

Zapraszamy!