Domek letniskowy dla 2-3 osób na Kaszubach


Region: KASZUBY
Raduń

tel.: 602 117 460

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 3 max. 3

Komfortowy domek /45 m kw / nad jeziorem ( ok. 120 m do jeziora ) usytuowany na obszernej działce w najpiękniejszej części Pojezierza Kaszubskiego - okolice wsi Raduń, ok. 35 km od Kościerzyny, w otoczeniu lasów.

W saloniku rozkładana kanapa , telewizor, dwa fotele i mały stolik. Dobrze wyposażona kuchnia, duży stół i cztery krzesła. W chłodne dni można rozpalić ogień w tzw. kozie. W sypialni łóżko 140 cm, dwie szafki nocne i szafa .

Obok domku znajduje się przestronna, zadaszona weranda z wygodnym fotelem i łóżkiem do poleżenia . Jest też duży drewniany stół z dwiema ławkami. Parking na 1 samochód.
Do wynajęcia dla 2-3 osób.
Cena: 220-260zł (poza sezonem) - 250-290zł (w sezonie) za dobę + prąd wg. wskazań licznika. Sprzątanie końcowe / jeśli wynajmujący nie chce sam wykonać tej pracy/ 80 zł. W domu obowiązuje segregacja śmieci.
Standardowy okres wynajmu w sezonie [15 /06-31/08 ] wynosi tydzień lub jego wielokrotność. Dzień zmiany gości to sobota [ poza sezonem:wg. umowy]. Przyjazd po godz. 15 - wyjazd do godz. 10. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku na konto. Pozostała część należności płatna gotówką w dniu przyjazdu.

Domek przeznaczony dla osób niepalących, lubiących i szanujących ciszę spokój. Na Sylwestra nie wynajmuję.


Więcej informacji na naszej stronie tvc.pl/radun-milkowo1