Pokoje gościnne, apartamenty, mieszkania
i kwatery na Kaszubach.


Apartamenty i pokoje gościnne nad jeziorem Jumno - niezależne wejścia, pełne wyposażenie. Na posesji plac zabaw, grill, wędzarnia, altany i meble ogrodowe. Sala imprezowa na 30 osób!!!
3 - 6 osobowy, max do 30 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska
Pokoje, domki oraz nowe apartamenty 50m od jeziora! - Własny pomost, plaża, sprzęt pływający, świetlica i plac zabaw.
2 - 4 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Milkowo
Pokoje gościnne nad jeziorem Folwarcznym, własna linia brzegowa! - Dla dzieci piaskownica, huśtawki. Trawiaste boisko do siatkówki i tenisa, łódka wiosłowa, piłki, rakiety do tenisa!
2 - 4 osobowy, max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Niepoczołowice-Folwark,
akceptujemy zwierzęta
Apartamenty wczasowe nad samym jeziorem! - Własna linia brzegowa, pomosty, łódki, kajaki, żaglówki! Przestronne, jasne wnetrza, TV. Przy domu miejsce rekreacyjne, grill, ognisko, swietlica, Sylwester i nne imprezy do 30 osób, zapraszamy!!!
2 - 6 osobowy, max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze - Czarlina
Domek / apartament z niezależnym wejściem, wysoki standard, - nowoczesne, bardzo dobre wyposażenie, zmywarka, pralka. Dom w otoczeniu pól i lasów, obok przepływa rzeczka, 500m do najbliższego jeziora.
2 - 4 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sierakowice - Pałubice
Kaszuby - agroturystyka w Chmielnie, - 3 niezależne apartamenty! Każdy z kominkiem, aneksem kuchennym i dwiema sypialniami. 150m do jeziora Raduńskiego. Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest zarybiony staw z łódką i rowerem wodnym, gdzie można wędkować bez opłat. Do wynajęcia, w Chmielnie.
4 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Chmielno,
akceptujemy zwierzęta
Gospodarstwo Agroturystyczne - samodzielne apartamenty. - Gospodarstwo położone jest w pobliżu lasu i rzeki Wierzyca w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
2 - 4 osobowy, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa
Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich - na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro. Do najbliższej drogi asfaltowej ok. 4km.
2 - 7 osobowy, max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Gospodarstwo agroturystyczne nad jeziorem, pokoje do wynajęcia. - Do dyspozycji salon z kominkiem i bilardem, rowery, plac zabaw, basenik dla dzieci. Wokoło lasy i jeziora.
2 - 3 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Skrzeszewo
Noclegi, pokoje do wynajęcia, 20m od brzegu jeziora Wdzydzkiego! - Pokoje gościnne, z osobnym wejściem, przed domem altanki, stoły i ławki. Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie i dwie łódki!
2 - 4 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Pokoje nad jeziorem Wdzydzkim, 20m od jeziora i kąpieliska!!! - Do dyspozycji gości mamy specjalne łowisko wędkarskie, dwie łódki, miejsce na ognisko, grill, altanę, miejsce zabaw dla dzieci (huśtawka), duży ogród.
2 - 12 osobowy, max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Tucholskie
Słoneczne Siedlisko - Wypoczynek na Kaszubach - Serdecznie zapraszamy na wypoczynek wśród przyrody do Wąglikowicognisko, miejsca parkingowe.
1 - 18 osobowy, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wąglikowice
Dom nad rozlewiskiem - do wyspozycji mieszkanie całoroczne w domu połozonym W Loryńcu koło Wdzydz Kiszewskich
5 - 7 osobowy, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec
Wypoczynek w leśniczówce, wokoło tylko lasy i jeziora, jagody, grzyby, ryby.... - Romantyczny nocleg na poddaszu leśniczówki. Dodatkowo na miejscu jazda konna - rajdy, spacery konne po lesie, nauka jazdy.
4 - 8 osobowy, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zdroje,
akceptujemy zwierzęta
Pokoje nad jeziorem Węgorzyno koło Sulęczyna - 50m od jeziora, własny pomost, łódka i rower wodny. Na terenie posesji plac zabaw z karuzelą, stół do ping-ponga i boisko do siatkówki.
2 - 5 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno
Pokoje / apartamenty nad jeziorem, własna linia brzegowa, plaża, łagodne zejście do wody!!! - Dom położony jest 20m od brzegu jeziora, blisko lasu, na dużej - ok. 2000m działce. Przy domu duża altana z ławkami i stolikami, grill, huśtawka, drabinka i piaskownica.
3 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Szarlota,
akceptujemy zwierzęta
Pokoje i apartament, Kaszuby, WIELE - 10m do jeziora !!. - Oferujemy pokoje 2, 3 osobowe oraz apartament wczasowy dla 5 osób (2 pokoje, prysznic, WC, aneks kuchenny oraz pokój wypoczynkowy z TV). .
2 - 6 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wiele
Pokoje gościnne, agroturystyka Pod Klonem - w lesie, wśród jezior Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, z dala od miejskiego hałasu. Pokoje z osobnymi wejściami, pięknie zagospodarowany teren, plac zabaw, grill, altana.
2 - 4 osobowy, max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wdzydze Kiszewskie
Noclegi w leśniczówce, rajdy konne po kaszubach! - Oferta skierowana jest do ludzi aktywnych, kochających przyrodę i konie. Rajd konny, ale bez pakowania bagaży.. Spędzacie pełnych 6 dni na końskim grzbiecie. Poznajecie najpiękniejsze zakątki Kaszub, lasy, rzeki, jeziora.
2 - 5 osobowy, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zdroje
Apartament 100m od jeziora i kapieliska! - Salon z kominkiem, sypialnia, ogrodzona posesja przy lesie. Możliwość wędkowania, do dyspozycji łódki i kajaki.
2 - 4 osobowy, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowe Karpno
Pensjonat nad Wdą w Borach Tucholskich! - Pokoje o wysokim standardzie, duży teren rekreacyjny z placem zabaw, wiatą, miejscem na ognisko i stawem!
2 - 3 osobowy, max do 13 osób.
KASZUBY, miejscowość: Wieck
Gospodarstwo agroturystyczne w Zaborskim Parku Krajobrazowym, pokoje gościnne do wynajęcia. - Dookoła piękne, sosnowe lasy, czyste jeziora i rzeka. Na miejscu własne produkty z gospodarstwa. Noclegi w Borach Tucholskich!
2 - 4 osobowy, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Rolbik,
akceptujemy zwierzęta