Pokoje nad jeziorem Wdzydzkim, 20m od jeziora i kąpieliska!!!


Region: KASZUBY
Wdzydze Tucholskie

tel.: 695 159 881

tel.: 691 937 776

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 12 max. 12

Zapraszam wszystkich do wypoczynku w ciszy i spokoju do Wdzydz, pięknie położonej miejscowości nad jeziorem Wdzydzkim.

Dysponujemy sześcioma pokojami 2-osobowymi w budynku mieszkalnym na piętrze. Każdy z pokoi posiada telewizor i oddzielną łazienkę. Dla tych pokoi udostępniony jest aneks kuchenny (z wyposażeniem).


Cały obiekt jest położony nad samym jeziorem (20 metrów do plaży z kąpieliskiem). W wiosce są trzy sklepy spożywcze, dwa bary, wypożyczalnia sprzętu wodnego, żaglówek i jachtów, kort tenisowy, boisko.

W okolicy (około 2 km) jest dyskoteka, smażalnia ryb, ośrodek jeździecki, wypożyczalnia żaglówek, skansen kaszubski. Są dostępne szlaki turystyczne i rowerowe.

Cena 65-75zł za osobę za dobę.

Do dyspozycji gości mamy:

 • specjalne łowisko wędkarskie, dwie łódki,
 • miejsce na ognisko, grill, altanę z meblami ogrodowymi,
 • miejsce zabaw dla dzieci (huśtawka), duży ogród,
 • na terenie ogrodzonej działki znajduje się parking.

 • WDZYDZE TUCHOLSKIE, leżą już po drugiej stronie Jeziora Gołuńskiego. Określenie Tucholskie jest wyróżnikiem związanym z dawną przynależnościa administracyjną tych Wdzydz do starostwa w Tucholi. Ta duża wieś zwana bywa również Rybakami.

  Obecne centrum turystyczne słynęło dawniej z powodu mieszkających tu, podobno, czarownic. Walorem wsi jest malownicze położenie na wysokim brzegu jeziora Wdzydze, z widokiem na wdzydzkie wyspy. Pomiędzy niewielkim jeziorkiem Pomarczyn a Wdzydzami usytuowana jest zrekonstruowana zrębowa checz artystów Nałęcz-Jaweckich.

  Idealne miejsce dla wędkarzy. Na miejscu kaszubskie wędzenie ryb.

  W odległości 50m od kwatery znajdują się lasy z dużą ilością grzybów. Piękne widoki, pobliski las oraz bliskość jezior ( około 50m) sprawią, że poczują się tu Państwo bardzo dobrze.

  Ciekawe miejsca w okolicy Wdzydz: Kalwaria Wielewska, Muzeum Ziemi Zaborskiej w Wielu, Kamienne Kręgi w Odrach, Skansen etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Wieżyca, Akwedukt w Fojutowie, zamek w Bytowie i w Malborku....

  Wszystko to sprzyja pełnemu wypoczynkowi w ciszy i spokoju, również aktywnemu oraz poznaniu piękna Kaszub.

  Zapraszamy!