Domek letniskowy w sercu Kaszub, wkoło jeziora i lasy


Region: KASZUBY
Łubiana

tel.: 514 681 302

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Dom Wczasowy Łubiana położony jest w samy środku Serca Kaszub. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Bajkowe położenie domu na leśnych obrzeżach miejscowości Łubiana (8 km od Kościerzyny), bliskość wielu jezior, szlaków spacerowych i rowerowych jest świetną alternatywą wypoczynku o każdej porze roku i dowolnym charakterze.

Urokliwa lokalizacja, cisza, bliskie obcowanie z przyrodą oraz świetnie wyposażony i przytulny dom to największe zalety oferty.

W budynku znajdują się 3 sypialnie (dwuosobowe), 2 łazienki, kuchnie z jadalnią, salon z antresolą i pokój wypoczynkowy przy salonie. Do dyspozycji pozostawiamy wyposażoną w sprzęt AGD kuchnię, pralkę, telewizor.

Na terenie ogrodzonej posesji dysponujemy miejscem parkingowym, paleniskiem na ognisko, grillem, nasłonecznionym tarasem z zestawem wypoczynkowym.

Po uzgodnieniu można przyjechać ze swoim zwierzakiem.

Cena 300zł za dobę za cały dom

W pobliżu znajduje się kościół, apteka, sklepy (m.in. sklep z atrakcyjną porcelaną z ZPS LUBIANA) oraz jezioro z kąpieliskiem. Dom ŁUBIANAŁubiana położony jest w bliskim sąsiedztwie (1,3 km) od przystanku PKS oraz PKP co znacząco ułatwia dotarcie w nasze piękne okolice.

Zapraszam do skorzystanie z oferty! Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 514 681 302.