Pensjonat agroturystyczny / domek na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Czarnej Wody.


Region: śLąSK
Jaroszówka

tel.: 768 178 886

tel.: 669 774 621Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 10 max. 10

Gospodarstwo agroturystyczne Dwa Brzegi położone jest w województwie dolnośląskim, w miejscowości Jaroszówka. Wieś ta słynie z hodowli kon.

W naszym gospodarstwie hodujemy konie szlachetne oraz kuce szetlandzkie i welsh pony, a także bydło mięsne welsh black.

Agroturystykę prowadzimy od 14 lat i ciągle staramy się ją rozwijać i ulepszać.
Pensjonat to samodzielny budynek, w którym znajduje się:

 • pięć dwuosobowych pokoi,
 • cztery łazienki,
 • pokój dzienny z kominkiem i kuchnią wyposażoną do przygotowania posiłków.

 • Istnieje możliwość wykupienia smacznych i tanich posiłków.

  Pokoje są widne, słoneczne i prosto, ale gustownie umeblowane. Dom stoi w otoczeniu zadbanej zieleni, jest oddalony od ruchliwej ulicy.

  Przed pensjonatem przygotowane jest miejsce na ognisko i plac zabaw dla dzieci.
  Istnieje możliwość nauki jazdy na kucach i dużych koniach, dla początkujących i zaawansowanych, dorosłych i dzieci. Jazdy prowadzi wykwalifikowany instruktor – czynny sportowiec uprawiający WKKW i skoki. Istnieje możliwość treningów indywidualnych z zakresu skoków, WKKW i ujeżdżenia. Instruktor włada biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  W tym roku do dyspozycji mamy nową stajnię z szesnastoma boksami przeznaczoną również pod pensjonat dla koni, dlatego możliwy jest wypoczynek z własnym koniem, a także trening konia i jeźdźca. Nowa, przestronna kryta ujeżdżalnia, zachęca do pobytu i treningu również w okresach jesienno zimowych.

  W okolicy znajdują się przepiękne trasy rowerowe i do wycieczek pieszych oraz bryczką wśród lasów, łąk, pastwisk i stawów.

  Doskonała baza wypadowa dla miłośników przyrody i zabytków

  W miejscowości Rokitki (5km) znajduje się kąpielisko, można tam miło i bezpiecznie spędzać czas nad wodą, a w Goliszowie łowisko komercyjne bogate w różne gatunki ryb słodkowodnych. Pensjonat położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Czarnej Wody, można więc spacerować po pobliskich lasach bogatych w grzyby i inne owoce runa leśnego.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących wieś, ciszę, spokój, zwierzęta i kontakt z przyrodą!  Więcej informacji na naszej stronie http://dwabrzegi.w.interiowo.pl/