Weekendy i wakacje w domu letniskowym w Rekowie,


Region: KASZUBY
Rekowo

tel.: 609 146 126

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Wieś Rekowo położona 12 km od Bytowa i 40 km od Chojnic. Duże walory przyrodnicze wokół Rekowa - jeziora lobeliowe, torfowiska kotłowe, lasy mieszane, góra Siemierżycka z wieżą widokową na piękne okolice.

Ciekawe tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej!

Od domu do najbliższego jeziora jest ok.5 min.

Tu, z dala od miejskiego zgiełku, pośród lasów i jezior pod kaszubskim niebem, spędzisz na łonie natury wspaniały urlop z rodziną, zjesz wspaniałe regionalne specjały i wypoczniesz nad wodą.

Zaznaczam ze Park na którego terenie znajduje się dom jest objęty ochroną. Nie można używać łodzi motorowych za względu na unikalną przyrodę i zwierzęta, które możesz napotkać podczas spacerów.
Dom parterowy pięknie położony sąsiaduje z lasem, pomiędzy dwoma jeziorami.

Przystosowany jest dla 6-u osób.

W domu jest kuchnia, trzy sypialnie - dwie z łóżkami 2 osobowymi i jedna z dwoma łóżkami 1 osobowymi, antresola przystosowana do spania dla 2 osób, pokój gościnny z telewizją satelitarną, 2 tarasy z czego jeden całkowicie zadaszony odpowiedni na upalne lub deszczowe dni, 2 łazienki z kabinami prysznicowymi.

Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD:zmywarka lodówka, ekspres, toster , kuchnia elektryczna i naczynia kuchenne.

Miejsce parkingowe. Domek całkowicie ogrodzony (psy mile widziane). Możliwość zakupu działki budowlanej o powierzchni 1.700m2 w najbliższej okolicy.

Doskonała baza wypadowa nad pełne morze - 90 km i do Trójmiasta - 100 km w okolicy znajdują się cztery malownicze jeziora z krystalicznie czystą wodą, dwa z nich mają kąpieliska z pomostami.

Łagodne zejście do wody i piaszczyste dno sprawiają, że kąpiel w tym miejscu jest prawdziwą przyjemnością.

Okoliczne gospodynie oferują ekologiczne produkty: mleko, jaja, twarożek, masło, świeże pieczywo oraz ciasta, możliwe jest zamówienie też pierogów oraz pieczonych mięs lub obiadów z dostawą do domku bądź zamówienie obiadów we wsi.

Zapraszamy latem nad jezioro, jesienią na grzyby. Wiosną na wspaniałe weekendy przy grillu.

Cena 220-250zł za dobę, pobytu weekendowego 300zł za dobę.

Do opłat proszę doliczyć wodę i prąd wg licznika oraz kaucje(300zł).