Domek położony pomiędzy dwoma jeziorami, 40 metrów od brzegu.


Region: KASZUBY
Rekowo

tel.: 661 027 757

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Wieś Rekowo położona jest 11 km od Bytowa i 40 km od Chojnic. Doskonała baza wypadowa nad pełne morze i do Trójmiasta - 100 km.

Duże walory przyrodnicze wokół Rekowa - jeziora lobeliowe, torfowiska kotłowe, lasy mieszane, góra Siemierzycka z wieżą widokową na piękne okolice. Wspaniałe tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Domek położony jest pomiędzy jeziorami Małą a Dużą Borują. Odległość do jeziora M. Boruja - 40 metrów, do D. Boruja - 100 metrów. Odległość do wsi Rekowo (sklep) - 1 km.

Dom (3 poziomy) przystosowany jest dla 6 osób.

Na środkowym poziomie znajduje się kuchnia, jadalnia i część tv-wypoczynkowa, wychodząca na 2 tarasy: południowo-wschodni (20 m2) i północno-zachodni (32 m2) z pięknym widokiem na jezioro i las.

Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD; lodówka, ekspres, toster, kuchnia elektryczna i naczynia kuchenne.

Górny poziom: 2 sypialnie (18 m2 i 13 m2).

Dolny poziom : 1 sypialnia (10 m2) i łazienka.
Działka 1600 m, ogrodzona, sąsiaduje tylko z jedną działką. W ogrodzie znajdują się meble ogrodowe, hamak, parasol, grill. Do dyspozycji 2 rowery i ponton Fish Hunter. Samochód od słońca chroni wiata garażowa.

Wynajem domu: lipiec - sierpień, minimum 7 dni. Zapewniamy pościel (ręczniki we własnym zakresie). Do opłat proszę doliczyć prąd i wodę wg licznika oraz drewno do kominka.

W domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu!

Serdecznie zapraszamy!!!