Domek letniskowy nad jeziorem Wdzydzkim


Region: KASZUBY
Wdzydze Tucholskie

tel.: 604 823 168

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Domek letniskowy o powierzchni 40m2,polozony nad jeziorem Wdzydzkim o powierzchni ok. 1600h,najwiekszym jeziorem na pojezierzu Kaszubskim.75 km od Gdanska,24 km od Kościerzyny.

Domek usytuowany jest na działce o powierzchni ok.500m2, na półwyspie jeziora Wdzydzkiego, do którego prowadzi leśna droga (ok 4 km). Na półwyspie znajduje się gospodarstwo agroturystyczne i kolonia domków letniskowych. Do jeziora jest około 150 metrów. Nad jeziorem znajduje się ogólnodostępne kąpielisko z piaszczystym brzegiem i łagodnym zejściem do jeziora.

Domek sklada się z:

 • z pokoju dziennego, gdzie na rozkładanej wersalce mogą spać 2 osoby,
 • aneks kuchenny z lodówką i gazową kuchenką dwupalnikową,
 • sypialni z szafą gdzie na łóżku piętrowym mogą spać 3 osoby, dolne loże jest dwuosobowe,
 • łazienki z WC i kabiną prysznicową (bojler),
 • antresoli, gdzie na materacach może spać do 2 osób,
 • tarasu.


 • Obok domku jest miejsce do grilowania, spożywania posiłków na świeżym powietrzu, wypoczynku.

  Domek wyposażony jest w meble tarasowe i ogrodowe, huśtawkę, stacjonarny grill i TV Sat.

  Do najbliższej wsi (Wdzydze Tucholskie) jest 4km. Do najbliższego ośrodka wypoczynkowego jest około 2km. (ze stołówką i wypożyczalnią sprzętu wodnego). Wokół niezliczone tereny do spacerów, jazdy rowerem, lasy które obfitują w grzyby i owoce leśne. Dla miłosników wędkarstwa możliwość wykupienia pozwolenia.

  Atrakcjami, które mogą uprzyjemnić Państwu pobyt na Kaszubach może być: - rejs po jeziorze Wdzydzkim, skansen we Wdzydzach Kiszewskich, skansen starych lokomotyw w Kościerzynie, Gdańsk ze starówką i Jarmarkiem Dominikańskim.
  Dom wynajmowany jest w turnusach tygodniowych.
  Pobyt zaczyna się od godz. 16:00 w sobotę i kończy się o godz.12:00 również w sobotę. Można zamawiać wielokrotność tygodnia.

  Do ceny dolicza się: - zużycie prądu w cenie 80gr/1kWh, sprzątanie po pobycie 50zł (oplata nieobowiązkowa, jeżeli posprzątają Państwo sami) - pościel 10zł od osoby (nieobowiązkowe, jeżeli przywiozą Państwo swoją pościel).

  Zapraszamy!