Pokoje gościnne i kwatery w Beskidach.


Całoroczne gospodarstwo eko-turystyczne w górach. - Gospodarstwo znajduje się w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego w bezpośredniej bliskości lasu. Możliwość wyżywienia, organizujemy kuligi i przejażdżki bryczką.
2 - 10 osobowy, max do 17 osób.
BESKIDY, miejscowość: Poręba wielka
Noclegi w górach, komfortowe pokoje w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. - Blisko wysiągów orczykowych oraz wyciągu krzesełkowego na Górę Tobołów! Wokoło piękna przyroda i wiele szlaków turystycznych.
2 - 4 osobowy,
BESKIDY, miejscowość: Koninki
Beskidy - pokoje w domu nad potokiem. - Zapraszamy na wypoczynek letni i zimowy w Beskidach! Wokoło domu ogromna działka z oczkiem wodnym i sadem!
2 - 4 osobowy, max do 12 osób.
BESKIDY, miejscowość: Łąkta Górna
Gospodarstwo agroturystyczne w górach, w pobliżu 17 wyciągów narciarskich! - Zapraszamy do niewielkiej, bardzo gościnnej miejscowości w Beskidach, niedaleko Krynicy Górskiej.
2 - 4 osobowy, max do 20 osób.
BESKIDY, miejscowość: Tylicz
Gospodarstwo EKO-Turystyczne. - Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok. Zimą na narciarzy czeka wyciąg krzesełkowy na Górę Tobołów, latem przyciąga piękna przyroda i szlaki turystyczne.
10 - 17 osobowy, max do 17 osób.
BESKIDY, miejscowość: Poręba Wielka - Koninki
Koninki, Gorce - pokoje i apartamenty 'Pod Jaworzyną' - Oferujemy pokoje z łazienką własną lub wspólną na dwa oraz apartamenty - każdy z niezależnym wejściem; blisko lasu, rzeki, wyciągów narciarskich i Gorczańskiego Parku Narodowego
1 - 5 osobowy, max do 16 osób.
BESKIDY, miejscowość: Koninki
Całoroczny, komfortowy dom w Gorcach, w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. - Piękne położenie, blisko wyciągu na Tobołów! Wygodne pokoje, duży ogród, wyżywienie na miejscu.
2 - 4 osobowy, max do 14 osób.
BESKIDY, miejscowość: Poręba Wielka
Pokoje w gospodarstwie agroturystycznym w górach! - Piękna przyroda, górski potok za domem oraz bliskość wyciągu krzesełkowego o długości 1200m to tylko część zalet naszej oferty.
3 - 4 osobowy,
BESKIDY, miejscowość: Koninki
Tylicz - Dom wypoczynkowy JAWORZYNKA. - órski klimat, piękny krajobraz, liczne szlaki turystyczne, rowerowe i spacerowe, trasy oraz wyciągi narciarskie sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla regeneracji sił i aktywnego wypoczynku.
1 - 5 osobowy, max do 32 osób.
BESKIDY, miejscowość: Tylicz
Całoroczne pokoje w kameralnym domku nad górskim potokiem! - Piękne otoczenie, ogród z basenikiem, altana a w pobliżu 17 wyciągów narciarskich!
2 - 3 osobowy, max do 15 osób.
BESKIDY, miejscowość: Tylicz
W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...