Domki w górach - Zawoja, Beskid Żywiecki.


Region: BESKIDY
Zawoja

tel.: 600 813 187

tel.: 33 877 06 70

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 6 do 9 max. 9

ZAWOJA jest przepiękną, czystą ekologicznie wsią położoną bezpośrednio u stóp Babiej Góry.

Głównymi tutejszymi atrakcjami turystycznymi są:

 • liczne szlaki piesze prowadzące min: na szczyt Babiej Góry,
 • trasy rowerowe,
 • wiele wyciągów narciarskich,
 • nieskażona przyroda i przepiękny Babiogórski Park Narodowy.


 • W pobliżu, w Zawoi, zlokalizowany jest wyciąg narciarski Kolisty Groń, a w promieniu do 4 km 12 kolejnych wyciągów narciarskich, w tym nowo oddany do użytku wyciąg narciarski i całoroczna kolejka krzesełkowa Mosorny Groń.

  Opis domku:

  Caloroczny, drewniany domek dla max 9 osób. Nowo wybudowany, o sympatycznym, nastrojowym charakterze wnętrz. Domek ogrzewany kominkiem i elektrycznie.

  Parter:
  pokój dzienny z kominkiem połączony z aneksem kuchennym. W pokoju znajdują się dwie podwójne kanapy (4 miejsca sypialne). Aneks kuchnny w pełni wyposażony dla 9 osób, lodówka, kuchenka gazowa. Łazienka z WC, umywalką i kabiną natryskową z brodzikiem. Radiomagnetofon, TV, DVD (należy zabrać własne filmy).

  Poddasze:
  Na poddaszu dwie sypialnie: pierwsza z jednym łóżkiem małżeńskim oraz jednym pojedyńczym łóżkiem, druga z dwoma pojedyńczymi łóżkami. Pomiędzy sypialniami znajduje się klatka schodowa z szafą. Zapewniamy pościel, nie zapewniamy ręczników.

  Na zewnątrz obszerny, zadaszony, widokowy taras z miejscem do grillowania. Teren ogrodzony i zalesiony z miejscem do zabawy dla dzieci oraz parkingiem dla 2 samochodów wspólny z drugim domkiem.

  Dojazd:
  Od Zawoi Centrum około 3 kilometry. Należy skręcić w lewo, kierunkowskaz Mosorne, przejazd około 1,5 km do kapliczki, skręt za kapliczką w prawo, dojazd wzdłuż płotu.

  Do najciekawszych obiektów zabytkowych w Zawoi należą m.in.; drewniana karczma z podcieniami z 1836r., drewniany kościół z 1888r. (obydwa obiekty znajdują się w Z. Centrum), XIX - wieczna kapliczka Zbójnicka (Zawoja Policzne), skansen utworzony przez PTTK na Markowych Rówienkach , schronisko PTTK na Markowych Szczawinach z 1906r., wille Polskiej Akademii Nauk oraz Ośrodek Edukacyjny BPN z 1930r.  W GÓRACH

  Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

  Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

  W GÓRACH

  Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

  Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...