Gospodarstwo EKO-Turystyczne.


Region: BESKIDY
Poręba Wielka - Koninki

tel.: 694 00 43 91

tel.: 18 33-17-228, 18 33-17-771

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 10 do 17 max. 17

Koninki to miejscowość leżąca tuż przy Gorczańskim Parku Narodowym. Jest tu piękna, nieskażona przyroda, szlaki turystyczne piesze i narciarskie, ścieżki przyrodnicze, trasy rowerowe.

Dom posiada 17 miejsc noclegowych. Do użytku dla gości jest świetlica z fotelami wypoczynkowymi, grami i telewizorem oraz jadalnia. Na życzenie gości gospodyni gotuje dowolne, bardzo dobre potrawy.

W domu są dwie łazienki z prysznicami, dodatkowo umywalki w holu i w pokoju. Do części z pokojami dla wczasowiczów jest oddzielne wejście.


Zapewniamy dobry wypoczynek, organizujemy kuligi, przejazdy dorożką, pieczenie barana, grill. W odległości 1 km znajduje się wyciąg krzesełkowy na górę Tobołów, 400m do przystanku PKS, 20m do sklepu. W pobliżu, 100m, przepływa piękny potok górski z miejscem do plażowania i kąpieli. Wokół lasy, góry, wąwozy i doliny.

W gospodarstwie są krowy, indyki, kozy, kury, świnki, kaczki... Mamy oczywiście własne, świeże produkty takie jak masło, sery, jaja itp.

Duży teren wokoło gospodarstwa pozwala na miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu, przy ognisku lub grach sportowych.
Pasmo Gorców ma 23 km długości, od Przełęczy Sieniawskiej po przełom Dunajca. Wzniesienia są tu łagodne, stoki lesiste. Najwyższy szczyt - Turbacz mierzy 1310m.

Park narodowy obejmuje główne pasmo z Turbaczem. Występują tu rzadkie gatunki zwierząt: rysie, głuszce oraz salamandra plamista, będąca symbolem parku. W Gorcach warto wypoczywać o każdej porze roku.

ZAPRASZAMY!

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...