Domek murowany z kominkiem i dużym ogrodem oraz apartamenty.


Region: POMORZE
Karwno

tel.: 608 227 027

tel.: 59 821-23-44

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 4 max. 12

Karwno - wieś położona na Pomorzu Środkowym - Kaszubach, doskonałe miejsce wypadowe nad morze do Ustki, Rowów, Łeby.

Pagórkowaty teren w leśnym krajobrazie tworzy atrakcyjne szlaki turystyczne piesze i rowerowe, urozmaicone ścieżkami edukacyjnymi np. Karweńskie uroczyska, Szlakami dzikiej Łupawy.


Apartament dwurodzinny: 2 łazienki pokój dzienny z kominkiem ,telewizorem, aneksem kuchennym cztery pokoje dwu osobowe.

Cena 240zł za dobę

Domowe posiłki uwzględniają diety i upodobania gości, specjalnością Pani domu jest Babka ziemniaczana po kaszubsku oraz Pieczonka. Oferujemy wspólne wędzenie mięs, kiełbas i ryb, tradycyjnym sposobem w wędzarni wykonanej własnym pomysłem a także wspólne śpiewy przy ognisku podczas pieczenia kiełbasek. Staramy się o miłą i kulturalną atmosferę, której towarzyszą przepowiednie i kawały w języku kaszubskim.

Domek murowany dla 4 osób; pokój dzienny z kominkiem i telewizorem, łazienka .pokój do spania, samodzielne podwórko.

Cena 120zł + prąd.

Duże podwórze i otaczająca zieleń to dobre miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dla dzieci. Swobodnie można korzystać z boiska do piłki nożnej, koszykówki i badmintona. Dla dzieci oferujemy huśtawki. Na miejscu istnieje możliwość z korzystania z rowerów. Ogród warzywno-ziołowy stanowi element kuchni domowej.

Jezioro Karwno służy nie tylko do wędkowania ale stanowi główną atrakcje turystyczną ze względu na unikatowo czystą wodę, piaszczyste dno oraz położenie wśród lasów z dala od pól i ośrodków wczasowych. Posiadane kwalifikacje pedagogiczne dają nam możliwość zaopiekowania się dziećmi, zorganizowania im czasu, zawiezienia na basen itp.

Okolice Karwna pokryte są licznymi wzgórzami morenowymi wśród, których wiją się rzeki Łupawa, Słupia i Skatowa, stwarzające wspaniałe warunki do spływów kajakowych i wędkowania - można tu złowić pstrągi, lipienie oraz niespotykane okazy troci.

Sala historii Słupskich Elektrowni Wodnych w Gałęzi Małej to unikalna ekspozycja historycznych urządzeń, fotografii i dokumentów dawnej hydrotechniki.

Lasy otaczające wieś stanowią źródło odkryć historycznych wiążących się z początkami osad ludzkich. Grobowce megalityczne z przed 2500 lat p.n.e. to dowód na historyczne istnienie człowieka w tych okolicach.

Zapraszamy przez cały rok, na ferie, święta, sylwestra i o każdej innej porze!Więcej informacji na naszej stronie karwno.pl