Domki nad morzem całoroczne z ogrzewaniem

Domek z pięknym ogrodem w Nadolu, oczko wodne, altana, wędzarnia. 200m do jeziora Żarnowieckiego. W domku dobre wyposażenie, tv, kominek...

Dom całoroczny na 12 osób z kominkiem, garażem - Bardzo duża działka. Do dyspozycji kuchnia, salon z kominkiem. Wszystkie pokoje z łazienkami

Pietrowe, drewniane domki letniskowe w Wiciu koło Darłówka. Doki w pełni wyposażone, dla 6 osób, 300m od plaży, 400m od jeziora.

Komfortowe domki letniskowe oraz pokoje z łazienkami nad morzem w Cisowie koło Darłowa. Dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, domowe posilki i atrakcyjna cena!

Stara rybacka chata na Wyspie Sobieszewskiej 20-30min. drogi samochodem do centrum Gdańska. 12 miejsc noclegowych, niska cena!

Domki letniskowe w Jantarze na Mierzei Wiślanej dobre wyposażenie, piękne otoczenie, czysta plaża a także konie i mini zoo na terenie naszego gospodarstwa.

Domek nad morzem na Wyspie Sobieszewskiej 20-30min. drogi samochodem do centrum Gdańska. Murowany domek o powierzchni 50 m2 przeznaczony jest dla 4-6 osób. W domku jest dobrze umeblowana i doskonale wyposażona kuchnia.

Nadole, domek dla sześciu osób - 50m od jeziora Żarnowieckiego, 5km od otwartego morza. Łódź na wypsażeniu

Domek na Wyspie Sobieszewskiej 20-30min. drogi samochodem do centrum Gdańska. Ogród z oczkiem wodnym i małą wędzarnią. Leśna droga prowadzi nad morze.

Wyspa Sobieszewska - Sobieszewo - 3 nowe domki letniskowe 250m od morza! Ogrodzona działka, blisko lasu, swietne warunki wypoczynku!.

Domek dla 6-7 osób nad samym jeziorem Żarnowieckim. Na wyposażeniu łódka wiosłowa, kajak i deska windsurfingowa.

Komfortowy domek z kominkiem 30 metrów od jeziora Żarnowieckiego. Do dyspozycji łódka wiosłowa!

Świbno, drewniany domek letniskowy na Wyspie Sobieszewskiej. Pełne wyposażenie, ogród, rowery, ognisko. Do morza 15-20 minut drogą przez las.

Domek dla 6 osób w Nadolu nad jeziorem Żarnowieckim. Pełne wyposażenie, blisko lasu i jeziora. Do najpiękniejszych plaż w Dębkach i Białogórze 15 minut drogi samochodem.