Całoroczne domki drewniane oraz nowe apartamenty


Region: POMORZE
Świbno

tel.: 600 443 677Ilosc osob w pokoju/domku:
od 5 do 7 max. 7

Zapraszamy do nowo powstałych całorocznych domków drewnianych o wysokim standardzie. Malowniczo położone pod lasem w centrum Wyspy Sobieszewskiej w miejscowości Świbno.

Spacer na plażę odbywa się całkowicie utwardzoną drogą nad samo morze i trwa do 15 minut, tyle czasu też zajmie spacer nad Wisłę gdzie można w porcie rybackim zakupić świeżą rybkę prosto z kutra jak również złowić ją sobie samemu w Wiśle po wcześniejszym wykupieniu jednodniowego pozwolenia.

Można również z tego miejsca przeprawić się promem do miejscowości Mikoszewo a dalej już w stronę Krynicy Morskiej ok. 35km.

Domki wypoczynkowe mają powierzchnię ok. 25 mkw. są w pełni wyposażone tzn. kuchnia, mikrofala, czajnik, sztućce, naczynia, telewizor, radio, wentylator pościel itd....

Nad pomieszczeniem kuchennym oraz łazienką znajduje się antresola na której bez problemu wyśpią się dwie lub nawet trzy dorosłe osoby, oprócz tego domek posiada dwa duże podwójne łóżka, ilość miejsc sypialnych do 7 osób.

Parking dla samochodów gości znajduje się na ogrodzonej posesji. dla dzieci wydzielony plac z piaskownicą i ładną trawką. Lubimy zwierzęta, więc jeśli nie masz innego wyjścia możesz je zabrać ze sobą, pod warunkiem, że nie będzie ono swoim zachowaniem przeszkadzać innym wypoczywającym.

 • Cena w sezonie to 50 zł za osobę lecz nie mniej niż 200 zł za dobę za domek.
 • Do dnia 15 czerwca i od 10 września do końca roku ceny podlegają negocjacji. • Imprezy typu sylwester, święta, są również do ustalenia. Na życzenie fakturka, media oraz internet są wliczone w cenę domku. Opłata klimatyczna płatna oddzielnie.

  Do Sobieszewa droga prowadzi przez most pontonowy na Martwej Wiśle. Przy ujściu Martwej Wisły do morza jest interesujący rezerwat Ptasi Raj. Plaże na całej wyspie są piękne, szerokie i czyste, często można tu znaleźć bursztyny.

  Dysponujemy również nowym klimatycznym apartamentem!  Apartament na poddaszu, w pełni wyposażonym, które pomieści do 6 osób. Cena jak za domek.

  Zapraszamy nad morze!


  Więcej informacji na naszej stronie autowyspa.pl