Domki letniskowe nad morzem,


Region: POMORZE
Świbno

tel.: 572 756 233

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Oferujemy Państwu wczasy w domkach letniskowych w Świbnie na Wyspie Sobieszewskiej.

Domki położone w zacisznym i ustronnym zakątku pod lasem i w niewielkiej odległości od plaży. Brzeg morski jest oddalony o ok. 700m.

Nasz ośrodek jest idealnym miejscem do spędzenia rodzinnych wakacji.

Domki są nowe, wykończone w wysokim standardzie.

W każdym domku znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, oraz łazienka z toaletą. Wyposażenie domków obejmuje komplet pościeli, ręczników, sztućców kuchennych i naczyń, kuchenkę, lodówkę, TV, Internet Wifi. Dla dzieci mamy wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia, oraz łóżeczka.

Przy domkach jest plac zabaworaz grille, stoliki i krzesełka. W bliskim sąsiedztwie znajduje się park rozrywki dla dzieci i tawerna, w której można smacznie zjeść.
Świbno jest miejscowością położoną na Wyspie Sobieszewskiej, od stałego lądu wyspę oddziela od południa Wisła Martwa, przechodząca na zachodzie w Wisłę Śmiałą. Wschodnia odnoga to Przekop Wisły z jej głównym ujściem. Komunikacja z centrum Gdańska jest utrzymywana przez most pontonowy w Sobieszewie. Do centrum jest ok. 15km. Połączenie Świbna z Mikoszewem znajdującym się na wschodnim brzegu Przekopu Wisły zapewnia przeprawa promowa. Prom jest turystyczną atrakcją, czynną tylko sezonowo. Przeprawa jest też najkrótszą drogą łączącą Gdańsk z Krynicą Morską.

Na Wyspie Sobieszewskiej znajdują się dwa rezerwaty przyrody, Ptasi Raj oraz Mewia Łacha. Na życzenie naszych gości organizujemy rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej podczas których można obserwować stado fok żyjących w jednym z rezerwatów.

Zapraszamy!Więcej informacji na naszej stronie nadmorskiewczasy.eu