Całoroczny Domek letniskowy na Wyspie Sobieszewskiej.


Region: POMORZE
Świbno

tel.: 695 755 865

tel.: 58 308-03-13

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 6 do 6 max. 24

Zapraszamy do odwiedzenia Wyspy Sobieszewskiej leżącej u ujścia Wisły.

Gości z dalszych stron zainteresuje nie tylko plaża i morze, ale także możliwość odwiedzenia Trójmiasta. Do centrum Gdańska można dojechać w 20-30 minut samochodem lub nieco dłużej autobusem miejskim.

Murowany domek o powierzchni 55 m2 przeznaczony jest dla 4 osób, z możliwością dostawki. Przed wejściem znajduje się zadaszony ganek.

W domku jest dobrze umeblowana i doskonale wyposażona kuchnia. Jest w niej kuchenka elektryczna z ceramiczną płytą i piekarnikiem oraz wszelkie potrzebne naczynia, garnki, sztućce itd. W łazience jest kabina prysznicowa.

Na piętrze znajduje się komfortowa sypialnia z garderobą.

Cena od 250-300zł za dobę z mediami.

W ogrodzie jest zaciszne miejsce rekreacyjne.

Dla dzieci jest huśtawka. Meble ogrodowe można rozstawić na trawniku lub na tarasie (17m2) przy domu. Przed dużym słońcem schronimy się pod plażowym parasolem.
Prawdziwą gratką dla wędkarzy jest bliskość Wisły, w której łowi się piękne okazy łososi. Po udanym połowie ryby można uwędzić w przydomowej wędzarni.

Na plażę prowadzi przyjemna droga przez sosnowy las. Bezpośrednio przy ujściu Wisły jest rezerwat Mewia Łacha gdzie zakładają gniazda i zatrzymują się na przelotach tysiące mew, rybitw i siewek. Częstym gościem jest tu też foka szara, którą można zobaczyć wygrzewającą się na piaszczystych łachach w ujściu.

Zapraszamy - Świbnieńska 92

Zapraszamy również na ryby z własnej wędzarni: www.idara.pl/mag-ryby