Pokoje w gospodarstwie agroturystycznym w górach!


Region: BESKIDY
Koninki

tel.: 666 991 506

tel.: 18 331 80 89

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 3 do 4 max. 0

Koninki to cicha i spokojna miejscowość.

Nasze gospodarstwo położone jest przy drodze prowadzącej do wyciągów: krzesełkowego (1200m) i orczykowych na górę Tobołów.
Oferujemy Państwu pokoje 3 i 4 osobowe. Na dwa pokoje przypada jedna łazienka. Do użytku wczasowiczów na piętrze jest lodówka i czajnik bezprzewodowy.

Posiadamy Certyfikat Ekologicznego Gospodarstwa Rolnego. W 2002 roku zajęliśmy II miejsce w edycji rejonowej konkursu Zielone Lato 2002.

Na miejscu możliwość pełnego wyżywienia.

 • cena za nocleg 25zł od os.
 • obiad 20zł.


 • Przed domem jest dużo miejsca na wypoczynek dla dzieci i dorosłych. Mamy drewnianą altanę z grillem, oczko wodne, miejsce do gry w siatkówkę i koszykówkę, dla dzieci jest piaskownica, huśtawka. Wieczory można spędzać przy ognisku.
  Niewątpliwą zaletą wypoczynku w naszym domu jest bliskość Gorczańskiego Parku Narodowego z przepiękną, nieskażoną przyrodą.

  Pasmo Gorców mierzy 23 km długości, od Przełęczy Sieniawskiej po przełom Dunajca. Wzniesienia są tu łagodne, stoki lesiste. Najwyższy szczyt - Turbacz mierzy 1310m.

  Park narodowy obejmuje główne pasmo z Turbaczem. Występują tu rzadkie gatunki zwierząt: rysie, głuszce oraz salamandra plamista, będąca symbolem parku. W Gorcach można zaplanować krótkie wycieczki, jak np. spacerową trasą z Obidowej na Stare Wierchy. Da się też zorganizować całkiem poważne marszruty, np. szlakiem z Turbacza do Tymbarku - ok. 12 godzin.

  ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK !

  W GÓRACH

  Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

  Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

  W GÓRACH

  Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

  Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...