Noclegi w górach - domki letniskowe i całoroczne , pokoje gościnne oraz hotele

Noclegi w górach Gdzie na narty w tym roku ?

Zapraszamy na letni i zimowy wypoczynek do górskich miejscowości na narty, kuligi i bale karnawałowe. Czekają na Państwa domki letniskowe i całoroczne, pokoje gościnne, pensjonaty i hotele.


Samodzielny domek jednorodzinny w górach, całoroczny, na miejscu teren do paintballa! - Domek u stóp Skrzycznego, z malowniczym pejzażem otaczających gór Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego. Koło domu ogród z altaną i grillem.
4 - 6 osobowy, max do 8 osób.
BESKIDY, miejscowość: Kalna
Beskidy - pokoje w domu nad potokiem. - Zapraszamy na wypoczynek letni i zimowy w Beskidach! Wokoło domu ogromna działka z oczkiem wodnym i sadem!
2 - 4 osobowy, max do 12 osób.
BESKIDY, miejscowość: Łąkta Górna
Gospodarstwo EKO-Turystyczne. - Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok. Zimą na narciarzy czeka wyciąg krzesełkowy na Górę Tobołów, latem przyciąga piękna przyroda i szlaki turystyczne.
10 - 17 osobowy, max do 17 osób.
BESKIDY, miejscowość: Poręba Wielka - Koninki
Halny w Krynicy Zdrój - niedrogi ośrodek wczasowy z basenem w Krynicy Górskiej
2 - 4 osobowy,
BESKIDY, miejscowość: Krynica
Komfortowe domki w Tatrach. - Domki w Tatrach, komfortowe wykończenie, kominek, dwupoziomowe sypialnie. Naprzeciw domków wyciągi narciarskie!
6 - 10 osobowy,
TATRY, miejscowość: Murzasichle
Domki w górach - Zawoja, Beskid Żywiecki. - Drewniany domek w górach, 2 sypialnie, salonik z kominkiem, taras, pełne wyposażenie. Blisko do wyciągu narciarskiego, w pobliżu 12 kolejnych wyciągów.
6 - 9 osobowy, max do 9 osób.
BESKIDY, miejscowość: Zawoja
Nowy całoroczny urokliwy domek w górach do wynajęcia - Oferujemy wynajem całego superkomfortowego domu dla rodziny lub przyjaciół, położonego niedaleko rynku głównego w Piwnicznej Zdroju. Dom jest w stanie pomieścić 9-10 osób, w tym maksymalnie 7 dorosłych.
6 - 8 osobowy, max do 10 osób.
BESKIDY, miejscowość: Piwniczna-Zdrój
Stylowy, góralski domek u stóp Babiej Góry, - w promieniu 4km jest 12 wyciągów narciarskich, w tym krzesełkowy Mosorny Groń!!!
4 - 8 osobowy,
BESKIDY, miejscowość: Zawoja
3 drewniane domki w górach, do wynajęcia, całoroczne. - W domku salon z kominkiem, 3 sypialnie, taras z widokiem na góry. W pobliżu atrakcyjne trasy narciarskie!
5 - 8 osobowy, max do 8 osób.
BESKIDY, miejscowość: Nowica
W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...