Nowe, drewniane domki nad morzem!!! Na miejscu konie, basen, mini-zoo!!!


Region: POMORZE
Jantar

tel.: 604 410 213

tel.: 55 247-89-33Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa Serdecznie do pobytów wakacyjnych i weekendowych na terenie naszego Gospodarstwa.

Na ogrodzonym terenie o powierzchni 6 hektarów, mieści się trzydzieści drewnianych domków 4 i 5 osobowych, każdy z własną polanką, rozmieszczonych głównie w leśnych „zagajnikach” wzdłuż œcieżek. Rankiem słychać œpiew ptaków, niekiedy tuż obok naszego tarasu przebiegnie królik, który właœnie wybrał się na spacer z pobliskiego Mini ZOO.


Każdy domek posiada dwie sypialnie, łazienkę, salon z aneksem kuchennym – wnętrze skromne, ale klimatyczne i estetyczne, a co najważniejsze – pachnące czystością. Do tego duży taras ze stolikiem i krzesełkami ogrodowymi, obok tarasu hamak i solidny stół z ławą ogrodową.

Pełne wyposażenie kuchni oraz grill przy każdym domku, umożliwiają gościom samodzielne przygotowywanie posiłków, choć na Farmie funkcjonuje bar, oferujący m.in. domowe, świeże i naprawdę smaczne dania obiadowe. W barze też można kupić (przy złożeniu zamówienia poprzedniego wieczoru - z dostawą do domku) świeże pieczywo i podstawowe artykuły spożywcze.

Oferujemy Państwu:

 • 20 hektarów zielonej przestrzeni z uroczymi zakątkami,
 • własne Mini Zoo,
 • basen na świeżym powietrzu,
 • słoneczne, dziewicze plaże Mierzei Wiślanej,
 • unikalny mikroklimat,
 • pobyty z własnym koniem - do dyspozycji letnia stajnia i pastwiska,
 • naukę jazdy konnej dla początkujących,
 • jazdę konno dla zaawansowanych - także w terenie,
 • fachową opiekę instruktora jeździectwa,
 • zajęcia hipoterapii.

 • W ramach ceny pobytu goście mają gwarantowany nieodpłatny dostęp do basenów odkrytych, placów zabaw i terenów rekreacyjnych, ogniska (udostępnianych wyłącznie gościom Farmy), Mini ZOO. Pozostałe atrakcje dla mieszkających na Farmie oferowane są ze zniżkami. I jeszcze jedno -– za korzystanie z infrastruktury odpłatnej oraz baru można rozliczyć się dopiero w dniu wyjazdu.

  Obok ośrodka znajduje się przystanek kolejki wąskotorowej, kursującej na pasie niemal całej Mierzei Wiślanej, jednej z tutejszych atrakcji turystycznych. W związku z tym, że odległość do plaży w Jantarze wynosi około 1,3 km (wiodą tam trzy drogi, w tym jedna przez las), począwszy od tego roku, właściciele udostępniają gościom możliwość skorzystania z dowozu na plażę oraz zorganizowania rodzinnej przejażdżki turystycznej.

  Ośrodek został utworzony przez rodziców wielorako niepełnosprawnego na skutek wypadku komunikacyjnego dziecka. W kompozycji całej infrastruktury ośrodka, służącego poza sezonem jako ośrodek hipoterapii i terapii basenowych dla osób niepełnosprawnych, widać dbałość o bezpieczeństwo dzieci i ułatwienia komunikacyjne dla wózków i osób, mających trudności z poruszaniem się. Dużą wagę gospodarze przywiązują też do propozycji i oczekiwań zgłaszanych przez gości.

  Farma Jantar przyjmuje gości od weekendu majowego do września. Pobyty rozpoczynają i kończą się w soboty, poza lipcem i sierpniem możliwe są także pobyty weekendowe lub realizowane w trakcie tygodnia.  Więcej informacji na naszej stronie farmajantar.pl