Beskidy - pokoje w domu nad potokiem.


Region: BESKIDY
Łąkta Górna

tel.: 600 387 592

tel.: 12 644-12-83Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 4 max. 12

Posiadamy 12 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych.

Dom całoroczny w pięknie położonej miejscowości w Beskidzie Sądeckim, doskonałe warunki na wypoczynek dla dorosłych i dzieci także w czasie ferii zimowych.

Do wyłącznej dyspozycji gości - cztery pokoje, kuchnia, łazienka, dwie ubikacje, obszerny hall. Ogrzewanie centralne.

Dom jest usytuowany na działce 50 arowej z lasem, sadem owocowym, oczkiem wodnym, huśtawką, rozległym terenem na gry sportowe i miejscami postojowymi na samochody. Jest możliwość rozpalenia ogniska i grilowania. Całość posesji ogrodzona.100m od domu, w dolinie płynie potok górski Sanecka.

W odległości 200m znajduje się basen kąpielowy, kort tenisowy, atrakcyjne tereny spacerowe z kompleksem zieleni i zabudowaniami podworskimi.

5km drogi od domu położona jest stacja narciarska Laskowa: 4-osobowa kolej krzesełkowa o długości 1550m, trzy wyciągi orczykowe, nartostrady przygotowywane ratrakami, zaplecze gastronomiczne.

W okolicy można zwiedzać wiele obiektów zabytkowych: Kopalnia soli w Bochni 15 km, Wieliczka 30km, Kraków 55km, Szczawnica 55km, Limanowa 17km, Zamek Lubomirskich w Wiśniczu 10km. Kto kocha spokój, docenia walory przyrodnicze otoczenia znajdzie tu znakomitą przystań na relaks z dala od miejskiego hałasu.

Serdecznie zapraszamy!

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...