Dom W Zatoce z bezpośrednią linią brzegową, w ogrodzie chata biesiadna z grillem,


Region: MAZURY
Rańsk

tel.: 535 565 468

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 10 do 12 max. 14

Zapraszamy do wypoczynku na Mazurach!

Zapewniamy kameralną lokalizację oraz przytulne wnętrza gwarantujące doskonały relaks.

Nasz dom wybudowany jest nad jeziorem Rańskim z bezpośrednią linią brzegową.


Dom w zatoce to piętrowy obiekt, w którym przygotowaliśmy dla gości pięć dwu-osobowych sypialni, dwie łazienki z kabinami prysznicowymi oraz oddzielną toaletę.

Salon z rustykalnym kominkiem i pięknym widokiem na zatokę jeziora zapewniają wizualną przygodę. Kompletnie wyposażona kuchnia pozwoli na kulinarne realizacje. Ciało natomiast mamy możliwość ukoić w saunie fińskiej.

Rozrywki dostarczy nam sprzęt audio-wideo ,jak również salon z piłkarzykami ,mini-bilardem oraz dart-em.

Na ogrodzonej działce do dyspozycji gości pozostaje chata biesiadna z grillem, wydzielone miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.

Dla miłośników wędkarstwa zapewniamy łódź wiosłową.


Okoliczne atrakcje:

  • W Szczytnie warto zwiedzić m.in. ruiny zamku krzyżackiego z XIVwieku, Muzeum Mazurskie, kościół ewangelicki, wystawy artystów fotografików i malarzy, można wejść na wieżę widokową by zobaczyć panoramę Szczytna!
  • spływ rzeką Krutynią oraz rejsy statkiem wypływającym z Rucianego-Nidy i Mikołajek po Wielkich Jeziorach Mazurskich (turystyka wodna),
  • szlaki Mazurskiego Parku Krajobrazowego, szlak tatarski: trasa Szczytno - rzeka Wałpusza - jezioro Marksoby - Krawno - Babięta - 40 km (turystyka piesza),
  • Wilczy Szaniec - siedziba Hitlera w Gierłoży koło Kętrzyna,
  • park dzikich zwierząt w Kadzidłowie,
  • oraz liczne imprezy letnie: m. in. Dni i Noce Szczytna (lipiec), Piknik Country w Mrągowie i coroczna inscenizacja bitwy pod Grunwaldem.


  • Zapraszamy!