Pokoje gościnne w siedlisku Brzeziniak.


Region: BIESZCZADY
Przysłup

tel.: 501 618 725

tel.: 502 378 699Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 4 max. 20

Pensjonat położony jest w brzozowym zagajniku, nad malowniczym potokiem.

Z myślą o turystach przygotowaliśmy drewnianą altanę z grillem, jest to świetne miejsce do wypoczynku i wieczornych spotkań przy ognisku.
Posiadamy 20 miejsc w 6 pokojach 2 - 4 osobowych, wszystkie z łazienkami, wyposażone w czajnik elektryczny i naczynia, każdy z pokoi posiada również osobne wejście, a 2 pokoje posiadają duży taras.

Do dyspozycji Gości oddajemy również kuchnię letnią, gdzie można przygotowywać śniadania, obiady itp.

Przed domem jest mnóstwo zieleni, plac zabaw dla dzieci oraz 2 stawy z miejscami wypoczynkowymi dla gości. Proponujemy wyżywienie w prowadzonej przez właścicieli smażalni pstrągów na miejscu, lub w oddalonej o kilkaset metrów Oberży Biesisko, serwującej smaczną kuchnię regionalną.
Na Przysłupiu znajduje się końcowa stacja kolejki bieszczadzkiej, w pobliskiej Oberży Biesisko jest stadnina koni, a nasz pensjonat znajduje się na trasie międzynarodowego szlaku Zielony Rower dzięki któremu powstało ok. 700 kilometrach tras rowerowych, co daje możliwość organizowania wycieczek rowerowych po Bieszczadach i na Słowację.

Ceny 45-65zł od osoby. Możliwość wyżywienia na miejscu: śniadania 15zł, obiadokolacje 25zł.

Położenie pensjonatu w sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego daje doskonałe możliwości do organizowania pieszych wędrówek po górach, szczególnie malowniczo jest jesienią.

Bieszczady są jednak piękne przez cały rok, zimą można się cieszyć korzystaniem z niezatłoczonych wyciągów narciarskich, z których najbliższy znajduje się ok. 4 km w Kalnicy, kolejke w Cisnej (ok. 12 km) i Bystrym (ok. 20 km). W ostatnim czasie staje się popularne narciarstwo biegowe oraz ski-touringowe. Na stałe w zimowy kalendarz wpisały się także organizowane na Przysłupiu wyścigi psich zaprzęgów.

Więcej informacji na naszej stronie brzeziniak.pl
W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy u nas będą samą przyjemnością...