Domek w siedlisku w Borach Tucholskich na Kaszubach przy jeziorze Wdzydzkim.


Region: KASZUBY
Wdzydze Tucholskie

tel.: 601 680 840

tel.: 58 680-99-74

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 4 max. 24

Zapraszamy do siedliska w Borach Tucholskich, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Bardzo duży teren z własnym lasem i zejście do jeziora 50m od domu. Dookoła lasy i jezioro. Do najbliższej drogi asfaltowej ok. 4km.

Domek letniskowy 25m2 dla 4 osób. W domku są dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. W pokojach rozkładana kanapa i łóżka oraz telewizor. W aneksie pełne wyposażenie - kuchenka, lodówka, naczynia i garnki itp, łazienka z prysznicem.

Przy domku jest ogromny trawnik, drewniane stoły i ławy, huśtawka, piaskownica oraz grill. Dla naszych gości mamy też łódkę i kajaki.

Parking dla samochodów na ogrodzonym terenie posesji.

Cena domku 200zł za dobę.

Prosimy nie przywozić zwierząt.

Mamy jeszcze na terenie naszego siedliska :
starą, kaszubską chatę: www.idara.pl/zabrody-chata
oraz apartamenty: www.idara.pl/zabrody

Teren w około sprzyja wypoczynkowi w ciszy, na łonie natury. Nad jeziorem jest trawiasta plaża. Czysta woda oraz gładkie i piaszczyste dno zachęcające do kąpieli i uprawiania sportów wodnych.

Zwolennicy turystyki rowerowej znajdą w okolicy wiele kilometrów tras po lasach i polach. Można tu zbierać jagody i grzyby.

Blisko też jest do Wdzydz Kiszewskich i znanego skansenu, gdzie najefektowniej prezentuje się okazały wiatrak. Warto też zobaczyć niezwykłe, kamienne kręgi w Odrach.