Domek dla 6-7 osób


Region: KASZUBY
Sominy

tel.: 725 267 196

tel.: 660 234 252

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 6 max. 6

Sominy położone są na skraju Borów Tucholskich, między jeziorami Dywan i Somińskim. Wypoczynkowi sprzyja świeże powietrze oraz obfitość ryb, grzybów i jagód.

Około 300m od domku, w samych Sominach, jest promenada spacerowa wzdłóż jeziora, plac zabaw, nad jeziorem pomosty dla wędkarzy oraz estrada gdzie w sezonie letnim o dbywają się festyny. Warto odwiedzić również zabytkowy, drewniany kościół i skansen z typową, kaszubską zabudową. We wsi są też sklepy i bar.

W 3-pokojowym domku sa trzy dwu osobowe wersalki, drewniane łóżko piętrowe i fotel rozkładany. Łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i kuchenką gazową. Przed domkiem jest duży, ocieniony taras z rozległym widokiem.

Domek stoi na ogrodzonej działce 1350 m. Są meble ogrodowe, grill i miejsce na ognisko. Na całym terenie jest jest trawnik oraz drzewa owocowe i iglaki.

Z domu jest 300 metrów nad jeziora, nieco dalej jest do strzeżonego kąpieliska. We wsi jak również w ośrodku wypoczynkowym można wypożyczyć sprzęt wodny - kajaki, rowry wodne łódki itp.

Po uzgodnieniu akceptujemy zwierzęta!

Serdecznie zapraszamy! latem na wypoczynek a jesienią na wielkie grzybobranie w Borach Tucholskich.