RYBACKA OSADA - dom z basenem 15m od jeziora,


Region: MAZURY
Dłużec

tel.: 506 065 300

tel.: 506 150 111Ilosc osob w pokoju/domku:
od 5 do 13 max. 17

RYBACKA OSADA we wsi Dłużec to idealny pomysł na wypoczynek nad jeziorem!

Dom położony w odległości 15m od jezior, na trasie najpiękniejszego spływu kajakowego szlak Krutynii.

W pobliżu jest wiele atrakcji: rezerwaty przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, Muzeum Przyrodnicze w Krutyniu, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, tarpany w Popielnie, Bazylika w Świętej Lipce, Kwatera Hitlera w Gierłoży.

Dom z basenem Rybacka Osada o powierzchni 312m2 przeznaczony jest dla 13 osób (z możliwością dostawek max. 17 osób).

Dom posiada: 6 oddzielnych sypialni, 5 sypialni dwuosobowych z możliwością dostawki posiada łazienki z kabiną prysznicową, 4 sypilanie mają widok na jezioro oraz duże tarasy. Jeden z pokoi, nie posiadający łazienki jest przeznaczony dla dzieci, jest w nim łóżko piętrowe oraz jedno pojedyncze, pokój przylega do sali zabaw dla dzieci.

Na dole znajduje się kuchnia w pełni wyposażona (kuchnia gazowa ,piekarnik, zmywarka, lodówka), jadalnia, część wypoczynkowa z kominkiem, basen, sauna oraz łazienka z prysznicem.

Z części dolnej jest wyjście na taras, gdzie znajduje się zadaszny grill, taras, zejście do jeziora.

Dom ze względu na architekturę, stare sprzęty i unikalny wystrój wnętrz ma specyficzną atmosferę wiejskiego domu. Cała posesja jest oświetlona i ogrodzona.

Do dyspozycji gości jest: łódź na jeziorze z silnikiem elektrycznym, kajaki, katamaran, rowery, piaskownica dla dzieci, zadaszony grill, sauna, basen wewnętrzny o średnicy 5m, bawialnia dla dzieci, meble ogrodowe, drzewo do kominka, pościel (ręczniki we własnym zakresie).

Domek położony jest w odległości 200 km od Warszawy. Najbliżej położonym miastem jest Mrągowo - 15 km. Jest to miejsce organizowania wielu imprez kulturalnych, koncertów i innych atrakcji turystycznych.

Sklep dobrze zaopatrzony z pysznymi świeżymi bułeczkami - 100m. Mleko prosto od krowy + jajka prosto od kury - 200m.

Zapraszamy!


Więcej informacji na naszej stronie mazuryjezioro.pl