Domek letniskowy w Nadolu nad jeziorem Żarnowieckim.


Region: POMORZE
Nadole

tel.: 606 511 261

tel.: 58 676 71 35

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 5 do 6 max. 7

Domek położony jest w miejscowości Nadole nad jeziorem Żarnowieckim.

Z domu jest kilka kroków do lasu obfitującego w grzyby.

Do jeziora jest nie więcej niż 200m, nad morze jest ok. 14km do Dębek, Białej Góry lub Karwi.

Dookoła domu jest pięknie zagospodarowany ogród, w którym wspaniale prezentuje się oczko wodne z siedmioma żółwiami i rybkami. Zadaszona altana daje w upalne dni miłe, chłodne miejsce do poobiedniej siesty. Goście mogą skorzystać z trzech rowerów górskich.
Smakoszy na pewno ucieszy informacja o wędzarni w ogrodzie. Można tu samemu uwędzić złowione przez siebie ryby. (a tych jest w jeziorze Żarnowieckim dużo: szczupaki, okonie, węgorze...).

Domek przeznaczony jest dla pięciu - sześciu osób. Są tu dwa połączone pokoje, osobna sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokoju jest telewizja cyfra+. Wieczorami miło będzie rozpalić w kominku. Na potrzeby małych dzieci mamy łóżeczko które można rozstawić w pokoju.

Urządzenie kuchni zadowoli chyba każdego. Jest tu kuchenka z piekarnikiem, lodówka i wszelkie naczynia oraz garnki. Jest też do dyspozycji pralka automatyczna.
Po uzgodnieniu można zabrać ze sobą zwierzaka.

Cena 180 złotych za dobę.

Nadole jest atrakcyjnie położone nad Jeziorem Żarnowieckim, znanym z dobrych warunków do uprawiania sportów wodnych, szczególnie motorowodnych. Nad jeziorem jest molo, przystań i wypożyczalnia sprzętu wodnego. W razie pogorszenia pogody pływać można w basenie w pobliskim Gniewinie.

Jan Wikar