Drewniany domek nad brzegiem jeziora, własna linia brzegowa!


Region: MAZURY
Rajgród

tel.: 792 471 353

tel.: 609 804 981

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 8 do 10 max. 14

Idealne połączenie dzikości Mazur i luksusowego komfortu.

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domku wczasowym w Rajgrodzie na granicy Mazur i Podlasia. Drewniany dom stoi nad brzegiem objętego strefą ciszy Jeziora Rajgrodzkiego. Własna linia brzegowa i 1500 ha powierzchni (15 km kwadratowych) czynią je idealnym do żeglowania i nie tylko.

Domek jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, z 3 sypialniami, łazienką, toaletą i salonem. Wyposażony jest w aneks kuchenny, kino domowe, klimatyzację, grill itp.

Domek jest przygotowany na 10 osób (3 podwójne łóżka w oddzielnych sypialniach oraz 2 pełnowymiarowe wygodne łóżka dwuosobowe w salonie), możliwa dostawka we własnym zakresie.

Na miejscu mamy akcesoria dla dzieci - łóżeczka, wanienki, stoliki do karmienia, oraz trochę zabawek.

Ogrzewanie wydajnym kominkiem i pompą ciepła, domek jest dostępny przez cały rok od 100zł za dobę. Na miejscu dostępny jest szybki internet i miejsce odpowiednie do pracy typu Home Office w atmosferze wolnej od smogu.

Do dyspozycji jest ponad 10ha terenu z lasem. Jest to miejsce bardzo spokojne, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak też innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza.

Do bezpłatnego WYŁĄCZNEGO użytku katamaran, żaglówka OMEGA duże, łodzie wiosłowe, kajaki, oraz rowery. Mile widziani goście ze zwierzętami, brak dodatkowych opłat za media i opał.

Teren nie jest ogrodzony, nie ma też takiej potrzeby, gdyż w okolicy nie kręcą się żadni przypadkowi ludzie.

Mazursko-podlaska głusza potrafi oczarować, ale ma też swoją małą wadę – słaby zasięg komórkowy. Dlatego prosimy dzwonić do skutku lub skorzystać z numerów dodatkowych: 792 471 353 i 609 804 981. W razie problemów proszę pisać sms - oddzwonię.

Dostępne też dwa inne obiekty nad jeziorem o całkowicie innej koncepcji, szczegóły na naszej stronie.

W jeziorze można łapać raki i prawie wszystkie gatunki ryb. Bogactwo życia tak dużego zbiornika można obserwować z okien domu, tarasu, brzegu, a także z wygodnego pomostu.

Ze względu na bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego można tu spotkać licznie rzadkie gatunki ptaków oraz dziką zwierzynę leśną.

Zapraszamy!


Więcej informacji na naszej stronie rajgrod.eu