Kaszuby, domek z basenem na skraju wsi Raduń, nad jeziorami Raduń, Brzeźno i Młosino.


Region: KASZUBY
Raduń

tel.: 668 065 590

tel.: 58 688 11 41

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 9 do 12 max. 12

tel. 600 829 965

Wieś Raduń położona jest w powiecie kościerskim w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, na trasie Kościerzyna - Chojnice.

W obrębie miejscowości znajdują się trzy jeziora (Młosino, Brzeźno i jezioro Raduń) graniczące z jeziorami wdzydzkimi.

Nowość!!! Na sezon basen kąpielowy o wymiarach 9m/4,60m, głęboki na 1,20m!!!

Domek pod jabłoniami.Domek stoi na działce o powierzchni 1000m2, ogrodzonej. Domek przeznaczony jest dla 9 i więcej osób, są w nim 3 sypialnie 2 i 3 osobowe, salon z kominkiem i aneksem do posiłków, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz 2 łazienki w tym jedna z wanną i prysznicem. Dom wewnątrz wyłożony boazerią. Do dyspozycji stół bilardowy! W domu jest centralne ogrzewanie. Przy posesji jest prywatne boisko do siatkówki, huśtawka, piaskownica dla dzieci oraz leżaki do opalania.

Przy domu jest zadaszony taras chroniący przed intensywnym słońcem i opadami oraz miejsce do grillowania. Można zabrać psa.

Od 9go kwietnia 2022 roku cena za dobę wynosi 370zl. Sam weekend kosztuje 800 zł. W domku obowiązuje dodatkowa oplata za prąd i wodę w zależności od zużycia (liczniki) oraz sprzątanie 120zl za pobyt.


Domek przy stawie.Domek jest ogrodzony, do dyspozycji gości 2500m2 działki. Domek przeznaczony do 12 osób, 6 pokoi 2 osobowych, salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz 2 łazienki z kabinami prysznicowymi. W domu jest ogrzewanie kominkowe.

Przy posesji jest prywatne boisko do siatkówki, huśtawka, piaskownica dla dzieci oraz leżaki do opalania. Przy domu jest zadaszony taras chroniący przed intensywnym słońcem i opadami oraz miejsce do grillowania. Można zabrać psa.

Od 9go kwietnia 2022 roku cena za dobę wynosi 420zl. Sam weekend kosztuje 900 zł. W domku obowiązuje dodatkowa oplata za prąd i wodę w zależności od zużycia (liczniki) oraz sprzątanie 120zl za pobyt.

Wystawiamy rachunki.
Wpłaty na konto:
69 1240 5820 1111 0010 8625 8871

W każdym domku jest mikrofalówka, pralka automatyczna, kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem i grillem, lodówka z zamrażalnikiem, odkurzacz, żelazko, telewizor, radio. Użyczamy gościom pościel ale nie ręczniki. Stały dostęp do internetu za darmo! Domy są ocieplane styropianem, co w lecie utrzymuje miły chłód, w obu domach jest kominek. Koło domków jest zarybiony, nieogrodzony staw ,w którym można bezpłatnie wędkować, do dyspozycji łódka! Trampolina do użytku gości z obu domków oraz w czasie sezonu basen kąpielowy o wymiarach 9m/4,60m, głęboki na 1,20m!!! W naszym gospodarstwie hodujemy króliki i kury, możliwość zakupienia jajek. Gościom pomożemy w organizacji spływu kajakowego! 100m od domu jest boisko typu Orlik oraz duży, nowy plac zabaw dla dzieci. Do najbliższego sklepu spożywczo-przemysłowego jest ok.900m. Oba domki położone są na skraju wsi (do lasu 50m, do jeziora 1000m). W okolicy są atrakcyjne ścieżki rowerowe, piesza ścieżka przyrodnicza, punkt widokowy. W odległości 2km znajduje się żywa hodowla pstrąga, gdzie można zakupić świeże jak i wędzone ryby.

W czasie wakacji możliwe pobyty minimum tygodniowe. Od listopada do końca kwietnia domki dostępne są tylko przy pobytach minimum 5 dobowych. W Domku pod jabłoniami w tym okresie dodatkowa opłata za drewno (20zł na dobę) dla tych którzy chcą korzystać z kominka. Serdecznie zapraszamy!!!