Do wynajęcia trzy samodzielne apartamenty wczasowe


Region: KASZUBY
Nowa Kiszewa

tel.: 693 451 146Ilosc osob w pokoju/domku:
od 3 do 9 max. 17

Zapraszamy do odwiedzenia Gospodarstwa Agroturystycznego w miejscowości Nowa Kiszewa koło Wdzydz Kiszewskich w otoczeniu lasów i kilkudziesięciu jezior.

Cisza, spokój, czyste powietrze, jeziora, rzeki, lasy pełne jagód i grzybów, oznakowane szlaki turystyczne do wędrówek pieszych i rowerowych - wszystko to sprzyja pełnemu i aktywnemu wypoczynkowi oraz w poznaniu piękna naszego kaszubskiego regionu.

O każdej porze roku można u nas znaleźć przyjemny wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddajemy: trzy samodzielne mieszkania, każde w pełni wyposażone w aneks kuchenny z lodówką i łazienkę z prysznicem.

Dbamy o komfort naszych Gości i zawsze staramy się im zapewnić miłą i serdeczną atmosferę.

Na terenie znajdują się dwie altanki, plac zabaw dla dzieci (huśtawki, domek ze zjeżdżalnią dla dzieci, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, trampolina, piaskownica), boisko, badminton, siatkówka, miejsce na ognisko, grill.
W gospodarstwie hodujemy kozy, kury, króliki i inne zwierzęta. Polecamy własne wyroby, świeże mleko, jajka i inne produkty.

Dla wędkarzy są do dyspozycji stawy oraz rzeka Wierzyca położona w odległości 100 m.

Specjalnością gospodarzy są wędzone ryby.

Przy domu znajduje się duży zagospodarowany teren na gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz ogród do wypoczynku. Na terenie posesji jest miejsce na zaparkowanie samochodu.

Na wypoczynek, po uzgodnieniu, można zabrać swojego zwierzaka.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa. Zadowoleni goście, to nasza satysfakcja!

Zapraszamy przez cały rok!


Więcej informacji na naszej stronie kaszubyagro.pl