Agroturystyka pod Gruszą Mazury, koło Rucianego Nidy i Mikołajek, w sercu Puszczy Piskiej.


Region: MAZURY
Ładne Pole

tel.: 795 600 851

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 12 max. 12

Nasz obiekt znajduję się w samym sercu Puszczy Piskiej – największego kompleksu leśnego na Mazurach, będącego częścią obszaru Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Znajdujemy się 4 kilometry od miejscowości Ruciane-Nida i 17 kilometrów od Mikołajek.

Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w otoczeniu mazurskich jezior, gwarantujemy Państwu, że czas spędzony u nas będzie doskonałą okazją do relaksu!
Dysponujemy sześcioma pokojami gościnnymi, salonem i kuchnią.

Na terenie obiektu znajduje się grill oraz miejsce na ognisko. Przygotowaliśmy również mini plac zabaw dla dzieci. Szczególnie cenimy sobie bliskość natury. Nasza agroturystyka położona jest z dala od dróg i innych gospodarstw.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie ciszę, spokój, czyste powietrze i możliwość nieustannego obcowania z przyrodą. Podczas pobytu będą towarzyszyły Państwu krzyki żurawi z pobliskich łąk i bagien. Dołączy do nich śpiew skowronków, pohukiwanie sów, kukanie kukułek, stukanie dzięciołów, a wieczorami – kumkanie żab.
Coś dla siebie znajdą z pewnością również Goście preferujący aktywną formę spędzania wolnego czasu. Entuzjaści pieszych i rowerowych wycieczek nie mogli trafić lepiej – urozmaicone ukształtowanie terenu z pewnością zachęci ich do poznania okolicy.

Miłośnikom jazdy konnej proponujemy wycieczkę do położonego nieopodal Gałkowa, gdzie znajduje się stadnina.

Sympatykom wszystkiego, co związane z wodą (bo jeśli Mazury, to obowiązkowo przecież i woda), gorąco polecamy spływy kajakowe rzeką Krutynia.

Serdecznie zapraszamy!