Gospodarstwo agroturystyczne, domki letniskowe


Region: KASZUBY
Łapalice koło Chmielna

tel.: 603 452 401

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 8 max. 8

Domki letniskowe w Łapawicach! Do wynajęcia 4 domki letniskowe na terenie dużego gospodarstwa gdzie hodujemy konie rasy fiordzkiej.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w pięknej, malowniczej krainie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego wśród pagórków, lasów i jezior. Leży ono 5 km od Kartuz i zaledwie 30 km od Gdańska.

Do jeziora Rekowo 200m. Na miejscu plac zabaw dla dzieci, mini-zoo, jazda konna, przejażdżki bryczką, sprzęt wodny a także zarybiony staw!

Domek AURELIA przeznaczony dla 8 osób.Domek AURELKA posiada 3 kondygnacje, 3 sypialnie, 2 saloniki, 2 łazienki, kuchnię i 2 balkony. Domek ogrzewany piecem kaflowym.

Domek wyposażony jest w grill, dwie kanapy rozkładane dwuosobowe, dwa łóżka jednoosobowe oraz dwie kanapy dwuosobowe – zapewniamy komplet pościeli. Kuchnia kompletnie wyposażona - lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka gazowa, urządzenia AGD, komplet naczyń i garnków.

Działka ogrodzona, na działce piaskownica i huśtawka.

Doba za domek wynosi: przy 2- 4 osobach-200 zł przy 6 osobach-240 zł przy 8 osobach-280 zł (OPAŁ GRATIS).


Domek PIOTR przeznaczony dla 4-5 osób.Domek letniskowy znajduje się ok.600 m od jeziora, około 400m od naszego gospodarstwa.

W domku są 2 pokoje + pomieszczenie do grillowania. Na dole pokój z kominkiem z łóżkiem 2 osobowym, na piętrze sypialnia w której są 2 materace. Kuchnia (wyposażona w lodówkę, czajnik, kuchenkę, naczynia i garnki) oraz łazienka (z prysznicem, toaletą i umywalką). Zapewniamy pościel.

Cena za domek za dobę dla 4 osób -150 zł (OPAŁ GRATIS).

Domek Konrad przeznaczony dla 6 osób.Domek KONRAD posiada 2 pokoje (jeden pokój jest przejściowy), łazienkę, kuchnię oraz salkę z kominkiem - w czasie wynajmu nikt inny nie korzysta z salki tylko osoby wynajmujące. Dla dzieci jest piaskownica i huśtawka.

Domek wyposażony jest w grill, 4 kanapy dwuosobowe – zapewniamy komplet pościeli. Kuchnia kompletnie wyposażona - lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka gazowa z piekarnikiem, mikrofalówka, komplet naczyń i garnków.

Doba za domek wynosi: przy 2- 4 osobach -150 zł przy 6 osobach-180 zł (OPAŁ GRATIS).


Domek HUBERT przeznaczony dla 6 osób.Domek HUBERT posiada 2 pokoje, łazienkę, kuchnię i balkon oraz kominek. Działka ogrodzona, z piaskownicą huśtawką.

Domek wyposażony jest w grill, dwie kanapy rozkładane dwuosobowe, dwa łóżka jednoosobowe – zapewniamy komplet pościeli. Kuchnia kompletnie wyposażona - lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna 2 palnikowa, komplet naczyń i garnków.

Doba za domek wynosi: przy 2- 4 osobach-150 zł przy 6 osobach-180 zł (OPAŁ GRATIS).

Wynajem w sezonie letnim jest dokonywany w cyklu tygodniowym i zaczyna się od soboty od godz. 16:00 i kończy w soboty o godz. 11:00. Wszelkie pytania i negocjacje pod numerem tel tel 603 452 401 Pobyt zwierząt domowych należy wcześniej uzgodnić. Domek należy pozostawić w takim stanie, w jakim się zastało.