Apartamenty wczasowe o wysokim standardzie w oryginalnej, kaszubskiej chacie!


Region: KASZUBY
Sominy

tel.: 723 935 551

tel.: 668 662 543

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 2 do 4 max. 6

Zapraszamy do 4,5ha gospodarstwa agroturystyvznego 80m od jeziora, w miejscowości Sominy, malowniczo położonej pośród jezior, lasów i łąk pojezierza kaszubskiego.

Z Somin jest 20km do Bytowa, 35km do Kościerzyny i 95km do Gdańska.

Jest tu piękne, czyste jezioro Somińskie z piaszczystą plażą i kąpieliskiem, niedaleko przepływa Wda, rzeka znana ze wspaniałych spływów kajakowych a dookoła kilometry szlaków pieszych i rowerowych!


Zabytkowa, kaszubska chata po generalnym remoncie mieści 4 apartamenty wczasowe o wysokim standardzie. każdy apartament ma niezależny taras i wejście.

Składają się z saloniku z aneksem kuchennym i TV, łazienki z kabiną prysznicową i sypialni. Wyposażone są w podstawowy sprzęt gastronomiczny: naczynia, garnki, sztućce, piecyk elektryczny, lodówka.

Poza apartamentami mamy do zapraponowania domki letniskowe / całoroczne: www.idara.pl/agrosominy-domek


Na miejscu możliwość zaopatrzenia się w produkty swojskiego wyrobu: jajka, masło, twaróg, maślanka, mleko.

Dzieci mają możliwość obcowania ze zwierzętami z gospodarstwa. Blisko jest ośrodek wczasowy Kaszubski Bór, a tam między innymi stadnina koni, przystań nad jeziorem i sprzęt wodny, piaszczysta plaża, strzeżone kąpielisko, boiska sportowe.

Na miejscu i w okolicy wiele atrakcji: możliwość wynajmu sprzętu wodnego, spływy kajakowe Wdą i innymi rzekami, wędkowanie w jeziorach oraz zarybionych stawach, szlaki turystyczne po malowniczych terenach Borów Tucholskich i Pojezierza Bytowskiego, plaża z pomostami, możliwość zwiedzenia dwóch zabytkowych skansenów, kościoła, we wsi jest także sklep spożywczy i restauracje.

Zapraszamy serdecznie!!!
Więcej informacji na naszej stronie agrosominy.mozello.pl