Apartament / mieszkanie wczasowe do wynającia na Kaszubach,


Region: KASZUBY
Wąglikowice

tel.: 788 037 089

tel.: 58 686 12 91Ilosc osob w pokoju/domku:
od 4 do 8 max. 12

Zapraszamy do Wąglikowic, miejscowości położonej pośród malowniczego krajobrazu i przyrody Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

W okolicy istnieje możliwość jazdy konnej, zorganizowania spływu kajakowego rzeką Wda, która jest atrakcyjnym szlakiem wodnym.

Przebywając u nas na wczasach można zwiedzić najstarszy Kaszubski Skansen we Wdzydzach Kiszewskich, Muzeum Parowozów w Kościerzynie, Muzeum hymnu Narodowego w Będominie, Zamek Krzyżacki w Bytowie, dom Sybiraka i najdłuższa deska w Szymbarku i wiele innych ciekawych miejsc.

Oferujemy do wynajęcia:

 • piętro domu - 3 pokoje, (dwa pokoje czteroosobowe i jeden 2-3 osobowy), kuchnia, łazienka, TV, dla 10 osób.

 • Pełne i wygodne umeblowanie pozwoli w bardzo dobrych warunkach wypocząć po pływaniu w jeziorach, (min. Wdzydzkie), pieszych lub rowerowych wycieczkach po lesie i okolicach.

  Cena za osobo dobę: od 30 do 40zł, można skorzystać z sytych obiadów domowych.

  Przy domu jest oczko wodne z rybami, ogródek z grillem, miejscem na ognisko i huśtawką dla dzieci. Możliwość wypożyczenia kajaków. Na miejscu bezprzewodowy internet do korzystania w całym gospodarstwie.

  W gospodarstwie hodujemy kury, króliki, kózkę oraz bażanty. Chyba nie tylko dzieci będą chętne zapoznać się z naszymi zwierzętami. Polecamy własne, świeże mleko, jajka i inne produkty.

  Przez cały rok można u nas wypoczywać, w ciszy i spokoju. Okolice stwarzają szereg możliwości spędzenia wolnego czasu: latem połów ryb, zbieranie jagód i grzybów, zimą z kolei zorganizować kulig, pieczenie kiełbasek przy ognisku.

  Wąglikowice, Ul. Kościerska 61

  ZAPRASZAMY!